Binance Coin (BNB) Analiz 28 Mart

28.03.2019
20
A+
A-
Binance Coin (BNB) Analiz 28 Mart

BNB / USD Orta Vadeli Trend: Değişen

    Dağıtım bölgeleri: 19 $, 20 $, 21 $
    Birikim bölgeleri: 14 $, 13 $, 12 $

24 Mart’ta BNB / USD’nin piyasa değerlemesinde bir ani yükseliş yaşandı ve bu durum, yüksek seviyeli bölgelerdeki dalgalı fiyat hareketleri zincirini geçen haftaya kadar sürdürmesine neden oldu. Borsa hareketleri, söz konusu yükselişin hemen ardından 18 $ ve 16 $ civarında seyretti.

Price, bir gün önce Bollinger Middle Band trend trendi boyunca ilerliyor. Bollinger Bantları artık 50 günlük SMA’nın üzerinde düz bir duruş sergiliyor. Ve bu, pazarın yoğun konsolidasyon modunda olduğuna dair güçlü bir sinyal olduğunu gösteriyor. Stokastik Osilatörler, şimdi 80 civarında konsolide oluyorlar.

Olduğu gibi, boğaların mevcut aralıktaki noktaları daha ileriye doğru itmek için 50 günlük SMA göstergesinin etrafındaki temellerini yeniden kazanması gerekebilir. 50 günlük SMA’nın bozulması, öngörülen yükseliş piyasası hissinin devam etmesine son verebilir.

Dün, kısa vadeli trend görünümündeki BNB / USD piyasası ticaret seanslarında önemli bir artış kaydetti. Piyasa hareketi ani bir hareket moduna geçerken derhal o ani güçten faydalanamadı.

Şu anki menzil noktaları, 17 dolar ve 16,8 dolar civarında bir değer gördü. Bollinger Bantları, tüm menzil noktalarının etrafına yakın bulunur, 50 günlük SMA ise 16.6 $ civarındadır. Stokastik Osilatörler artık görünüşte 80 menzilindeki kılları kapatmaya çalışıyorlar. Bu, piyasadaki fiyat konsolidasyon hareketlerinin bir işareti olabilir.

kriptopara