Binance Coin (BNB) Analiz 24 Şubat

24.02.2019
57
A+
A-
Binance Coin (BNB) Analiz 24 Şubat

BNB / USD Uzun Vadeli Eğilim – Değişen

    Dağıtım bölgeleri: 14 $, 16 $, 18 $
    Birikim bölgeleri: 6 ABD Doları, 5 ABD Doları, 4 ABD Doları

BNB / USD ticareti, fiyat aralığına girerken kısa bir süre içinde daha fazla kısalmaya neden oldu. Son zamanlarda, 6 – 18 Şubat tarihleri ​​arasında kripto, kısa aralıklarla sırasıyla 10 ila 8 dolar arasında değişiyordu.

19 Şubat’ta, önceki 10 dolarlık noktanın karşısında kayda değer bir başka yükseliş gözlendi, ancak 12 dolarlık yatay çizgiyi geçme momentumu yoktu. Bu nedenle, kripto pazarı şu anda 12 ila 10 dolar arasında değişmektedir. 14 günlük SMA, 50 günlük SMA’nın üzerindedir. Stokastik Osilatörler, aşırı alım bölgesinde 80. bölgeye yaklaşıyor.

19 Şubat’taki yükseliş şamdanının dibi ve 14 günlük SMA göstergesi artık ayılar için göz önüne alınabilir ve onlara karşı agresif bir ters çevirme uygulanır. Bu arada, boğalar hala kuzeyden diğer üst menzil bölgelerine şık bir şekilde dağılabilir. Yatırımcıların girişlerini bu kripto piyasasına yerleştirirken çok dikkatli olmaları gerekebilir.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara