Bİtcoin Boğa Koşusu Başladı Mı?

24.02.2019
74
A+
A-
Bİtcoin Boğa Koşusu Başladı Mı?

Bir sonraki Bitcoin patlaması hemen köşede, bu bir grup kripto meraklısıyla oturduğunuzda en yaygın konuşma. Fantezi tartışmaları ve uçuşları bütün gece olmasa da saatler sürebilir. Yine de her şey onu tetikleyebilecek olanın etrafında sıkışıp kalıyor.

SECs bir sonraki bitcoin ETF onayını mı yoksa Wall Street tarafından mı kabul edileceğini? Belki de kurumların sizin için neler yapabileceğini sormanın zamanı değil, aktif olarak nasıl katılabileceğinizi sorun. Ve burada kripto varlıklarını aktif olarak kullanarak cevap yatıyor.

Bitcoin daha yaygın bir şekilde kabul görmeye başladığında ve daha sık kullanılmaya başladığında, kendisini geleneksel kurumlara ve ödeme sistemlerine uygulanabilir bir alternatif olarak sunmaktadır. Tüm bunların araştırmacılar kripto cüzdanlarının sadece üçte birinin aktif olduğunu bulduklarında şu anki oranda gerçekleşmesi muhtemel değildir. Gerisi mal varlıkları üzerinde oldukça tatmin edici görünüyor ve fiyatların eski ihtişamlı günlere kadar yükseleceğini görecek bir mucize için dua ediyorlar.

Nakamoto Bitcoin hakkında konuşurken, eşler arası çevrimiçi işlemler olarak gördüğünü söylemişti. Bu nedenle, onları kullanan daha geniş bir benimseme programı, belirteci kabul edilen bir ödeme şekli haline getirecektir.

Bu da, madalyonun talebini arttıracak ve fiyatların yükselmesine neden olacaktır. İşlem oranları, 2017’deki zirvelerden bu yana en yüksek noktalara hızlı bir şekilde ulaşmış olan, önceden ele geçirilmiş olabilecek bir fikir. Bu, bir dönüşe ve tüketici güveninin yeniden canlanmasına işaret ediyor.
Geçmiş performans geleceğin bir göstergesi değildir

Ancak, 2017 işlem çılgınlığının sistem tarafından iyi bir şekilde ele alınmadığı bir gerçektir, Ancak, altyapı o zamandan bu yana çok yol kat etti. Şimşek Ağı tarafından sunulan kapasite ve kanalların yanı sıra şimşek torçundaki mikrotranstasyonlar umuttan fazlasını sunar, gerçek bir gelişme gösterir. Duruşma deneyiminde, twitter dünyasının çevresine küçük bir miktar BTC iletildi.

Öyleyse şimdi soru, kişi paralarını harcamaya nasıl gidiyor? Ne de olsa, anne ve babalar dükkandan aşağıya doğru yürürken fazla bir şey yapmazlar; Alışveriş merkezine de gitmiyor. Ancak, Microsoft gibi bazı büyük satıcılar ve cheapair.com gibi web siteleri, bitcoin cinsinden yapılan ödemeleri memnuniyetle karşıladı.

BTC tarafından kabul edilen siteleri kontrol etmeye başlamak ve burada alışverişe başlamak en şık çözüm olabilir. Bu alternatifi sunan restroyu, barları ve kafeleri kontrol etmek ve onları harekete geçirmek ya da haçlı seferine katılmak için en sevilen Hangout ortaklarını almak.

Bir sonraki boğa koşusuna başlamak, insanların ellerinde düşündüğünden daha fazla olabilir. Ne de olsa, bu çabanın asıl amacı buydu.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.