ZCASH (ZEC) Analiz 24 Şubat

24.02.2019
33
A+
A-
ZCASH (ZEC) Analiz 24 Şubat

ZEC / USD Uzun Vadeli Eğilim – Değişen

    Dağıtım bölgeleri: 65 $, 70 $, 75 $
    Birikim bölgeleri: 45 $, 40 $, 35 $

ZEC / USD ticaretinin şu anki dalgalı fiyat hareketlerine keskin bir şekilde bakıldığında, şu ana kadar 13 Şubat’tan bu yana yaklaşık 60 ve 50 dolar civarında oldukları görülüyor. Geçen haftanın ilk işlem gününde olduğu gibi parite 50 $ ‘a yaklaştı.

18 Şubat ertesi gün, kripto 50 günlük SMA’yı biraz geçmeyi ve 55 $ ‘ın biraz üstüne çıkarmayı başardı. İki günlük SMA bölgesi, 14 günlük SMA’nın 50 günlük SMA’yı aşağıdan hafifçe kestiği için aralık bölgelerinde bulunmaktadır. Stokastik Osilatörler, bu kripto ticaretinin daha yukarı yönlü fiyat hareketlerini görme olasılığını öne sürmek için şimdi kuzeye 80 aralığına işaret ediyor.

Boğalar, şu an 6 şubatın düşük seviyesinden 45 $ ‘a kadar piyasayı geri çekebildiklerinde büyük kazanmaya başladılar. Bu varsayımdan yola çıkarak, kripto ticaretinin şimdi piyasadaki mevcut en düşük notun ötesindeki değerlemede kolayca düşmemesi beklenmektedir. Bu nedenle, şimdi iyi bir alım oluşumuna dikkat edilmelidir.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara