Binance Delist(Silenecek Coinler)

15.02.2019
330
A+
A-
Binance Delist(Silenecek Coinler)

Binance Ekibi Bugün Yaptığı Aşağıdaki Resmi Açıklama ile Bazı Coinlerin Silineceğini duyurdu.Özellikle Salt gibi bir projenin silinmesi gerçekten enteresan.Açıklama Şu Şekilde,

Binance’ta, beklediğimiz yüksek standarda uymaya devam etmesini sağlamak için listelediğimiz her dijital varlığı düzenli olarak gözden geçiririz. Bir yazı tura veya jeton artık bu standarda uymadığında veya sektör değiştiğinde, daha derinlemesine bir inceleme yaparız ve potansiyel olarak sustururuz. Bunun tüm kullanıcılarımızı koruduğuna inanıyoruz.

Bu değerlendirmeleri yaparken, çeşitli faktörleri göz önünde bulunduruyoruz. Dijital varlıkları listeden çıkarmaya karar verip vermediğimizi belirten bazı şeyler:

    Projenin projeye bağlılığı
    Geliştirme faaliyetinin düzeyi ve kalitesi
    Ağ / akıllı sözleşme istikrarı
    Halkla iletişim seviyesi
    Periyodik durum tespiti taleplerimize duyarlılık
    Etik olmayan / sahte davranış kanıtı
    Sağlıklı ve sürdürülebilir bir kripto ekosistemine katkı

En son yaptığımız incelemelere dayanarak, 2019/02/22 tarihinde saat 10: 00’da UTC’de aşağıdaki madeni paralar ve tokenler için tüm ticaret çiftlerinde alım satımı durdurmaya ve durdurmaya karar verdik:

    CloakCoin (CLOAK)
    Modum (MOD)
  SALT(SALT)
    Substratum (SUB)
 Wings (WINGS)

Lütfen aklınızda bulundurun:

    Tüm işlem emirleri, ilgili işlem çiftlerinde işlem durdurulduktan sonra otomatik olarak kaldırılacaktır.
    Alım satım sona erdikten sonra varlıklarınızı görüntülemek için lütfen Fonlar sayfanızdan “Küçük varlıkları gizle” yi seçmediğinizden emin olun.
    Bu sikke ve jetonların Binance’ten çekilmesi, 2019/05/22 tarihine kadar saat 10: 00’da UTC’de desteklenmeye devam edecektir.

Kripto ekosistemini şeffaflığı ve uzun vadeli sürdürülebilir büyümeyi teşvik edecek şekilde oluşturmaya devam ettiğimiz için desteğiniz için teşekkür ederiz.

Binance Ekibi

2019/02/15

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.