BitcoinSV (BSV) Analiz 15 Şubat

15.02.2019
45
A+
A-
BitcoinSV (BSV) Analiz 15 Şubat

BSV / USD Orta Vadeli Trend: Değişen

Tedarik bölgeleri: 150 dolar, 200 dolar, 250 dolar
Talep bölgeleri: 50 ABD Doları, 40 ABD Doları, 30 ABD Doları

BSVUSD, orta vadede görünümüne bağlı bir pazarda devam ediyor. Arz alanındaki 63.53 $ yükseliş baskısı ile yüksekti. Talep alanındaki 61.63 $, düşüş baskısı nedeniyle aralıktaki kripto para biriminin düşüklüğüydü.

61,33 dolar seviyesindeki 4 saatlik açılış mumu boğaların piyasaya yavaş yavaş geri döndüğünü gösteren bir yükseliş toplantısıydı. Bu, aralıktaki düşüş süresinin teyidi için gerekli olan bir düzeltme olabilir.

Bu stokastik osilatör sinyalinin% 8’e düşmesi aşırı satım bölgesini kazanırken, fiyat iki EMA geçişinin altında kaldığından genel görünüm ayıları destekliyor.

BSVUSD, üst arz alanında 68.00 $ ile aralığın düşük talep alanında 60.00 $ arasında konsolidasyon ve işlem görüyor. Yatırımcıların, bir pozisyon almadan önce tekrar tedarik ile birlikte üst arz bölgesinde bir kırılma veya alt bölgede bir kırılma için beklemesi gerekir.

Kripto para birimi kısa vadeli görünümündeki düşüş eğilimine geri dönüyor. Menzil içindeki güçlü düşüş baskısı sürdürüldü. Aralığın düşük talep alanı 62,39 dolar seviyesindeydi ve büyük düşüş eğilimi gösteren bir mumla kırıldı.

BSVUSD talep alanında 61.63 $ ‘a düştü. Bu günün en düşüğü idi.
Bugünün düşüşü 1 saatlik açılış mumu, talep bölgesinde kripto para birimini 61.12 $ seviyesine düşürerek aşağı yönlü ivme kaybetti.

Boğaların fiyatı yükselttiği için piyasa düzeltmesi gerekiyor. Bu, güneye doğru olan yolculuğu daha da doğrulayacak. Talep edilen bölgede 57.00 $ kısa vadede hedefi

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara