Bitcoin Analiz 2 Nisan

02.04.2019
14
A+
A-
Bitcoin Analiz 2 Nisan

BTC / USD Orta Vadeli Trend: Boğa

     Direnç Seviyeleri: 6.800, 6.900, 7.000
     Destek seviyeleri: 4.500 $, 4.400 $, 4.300 $

Dün, 1 Nisan, Bitcoin fiyatı yükseliş eğilimindeydi. 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA, fiyatların yükseliş eğilimi gösterdiğine işaret ederek kuzeye doğru yöneliyor. Dün, fiyat 4149.50 $ ‘a yükseldi ve boğalara karşı çıktı. Bugün, boğaların 4,200 $ direnç seviyesini kırmasından dolayı BTC fiyatının fiyat düşüşü var. BTC fiyatı şimdi yazı yazarken 4.741.80 $ seviyesinde işlem görüyor. Artan yönde, eğer fiyat EMA’ların üzerinde devam ederse, kripto fiyatı artabilir.

Ancak, fiyat EMA’ların altına düşerse ve EÇS’nin altına düşerse, BTC fiyatı düşüş eğilimine devam edecektir. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir. BTC fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın üzerinde.

1 saatlik grafikte BTC fiyatı yükseliş eğiliminde. Kripto’nun fiyatı, bir dizi daha yüksek ve daha yüksek en düşük seviyeler yapıyor. Yükseliş eğiliminin süresini belirlemek için bir yükseliş eğilim çizgisi çizilir. Eğilim çizgisi kesilmemişse yükseliş eğilimi devam ediyor.

Bununla birlikte, aşağı yönlü bir mum trend çizgisini kırarsa ve diğeri bunun karşısında kapanırsa; Yükseliş eğiliminin sona erdiği söyleniyor. Bugün, kripto’nun fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerinde. MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara