Bitcoin SV 17 Ocak Analiz

17.01.2019
24
A+
A-
Bitcoin SV 17 Ocak Analiz

BSV / USD Orta Vadeli Trend: Değişen

Tedarik bölgeleri: 150 dolar, 200 dolar, 250 dolar
Talep bölgeleri: 50 ABD Doları, 40 ABD Doları, 30 ABD Doları

BSVUSD, orta vadeli görünümüne bağlı bir pazara geri dönüyor. Boğalar ve ayılar tarafından tanımlanmış bir hareket için momentum eksikliği, şifreli para birimini büyük bir senaryoda ortaya koymaktadır. BSVUSD, 76.28 $ ‘da başlayan bir açılışın ardından dünkü oturumun sonundan önce tedarik bölgesinde 78.99 $’ a yükseldi.

Bugün 4 saatlik açılış mumu 76.62 $ ‘da, boğaların kademeli olarak geri dönüş yaptığını gösteriyor. % 18’deki stokastik osilatör, paralel senaryoda farklı senaryoların bir yansımasıdır.

BSVUSD, üst arz alanında 85.01 $ ile aralığın düşük talep alanında 73.27 $ arasında konsolidasyon ve işlem görüyor. Yatırımcılar, bir pozisyon alınmadan önce üst tedarik bölgesinde bir kırılma veya alt alanda bir kırılma için tekrar test yapmalı.


BSV / USD Kısa Vadeli Trend: Değişen

Kripto para birimi kısa vadeli görünümünde konsolidasyonda. İki EMA’nın yükselen bir marubozu mumu ile kırılmasından sonra yükseliş baskısı zayıfladı ve BSVUSD tedarik bölgesinde 78.41 $ ‘a yükseldi. Geri gönderilen ayılar, dün oturumu bitmeden önce talep alanında kripto para birimini 75.83 $ ‘a düşürdü.

İki EMA’nın ve stokastik osilatörün altındaki fiyat% 27’ye işaret ederken, aralığın içinde bir miktar yükseliş momentumunun olabileceğini göstermektedir.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.