BitcoinSv Analiz 13 Nisan

13.04.2019
14
A+
A-
BitcoinSv Analiz 13 Nisan

BSV / USD Uzun Vadeli Eğilim – Düşüş

    Dağıtım bölgeleri: 100 ABD Doları, 110 ABD Doları, 120 ABD Doları
    Birikim bölgeleri: 50 ABD Doları, 40 ABD Doları, 30 ABD Doları

Bitcoin SV piyasası konumu, zaman içinde ABD doları değerlemesiyle işlem gören düşüş fiyatlarındaki yavaşladı. 3-6 Nisan arasındaki son işlem seanslarında parite 90 $ ‘lık bir dizi reddetmeyle karşılaştı.

8 Nisan’da piyasa, 50 günlük SMA’daki düşük işareti etrafında işlem yapmak için 14 günlük SMA göstergesinin ardından yavaş yavaş düşüşe geçti. 14 günlük SMA, 50 günlük SMA’nın üzerindedir. Stokastik Osilatörler 40 aralığında, doğu-güneyini 20’nin biraz üzerinde gösterecek şekilde hafifçe bükülmüşlerdir. Bu, yakında piyasada bir konsolidasyon hareketi olabileceğini göstermektedir.

Piyasa hafif düşüş baskısı altında olsa da, 50 günlük SMA göstergesinin bulunduğu 11 Nisan’da 70 $ ‘dan düşük fiyat noktasına düşmüştür. Kripto pazarının şimdi boğaların ticaret gücünü yeniden kazanmasına izin vermek için yukarıda belirtilen pazar işareti etrafında temeli atması beklenmektedir. Bu fiyat işaretinde, ayılar piyasayı SMA göstergesinin bir miktar altına biraz daha aşağı çekerek 60 $ ‘a düşürebilir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara