Blockchain Linkedin’de Top 25’te

02.10.2018
52
A+
A-
Blockchain Linkedin’de Top 25’te

Blockchain.com, eskiden Blockchain.info olarak bilinen, Top 25 İngiltere merkezli başlangıç ​​listesinde Linkedin tarafından sıralanmıştır. Aslında, şirket 9 numarada ilk 10’a girmeyi başardı. Listede İngiltere’den 24 şirket daha yer aldı ve finansal yapıcılar sıralamasında en iyi 3 pozisyona ulaşabildiler.

Linkedin, Blockchain.com’un ücretsiz yemek ve esnek bir çalışma ortamı gibi faydaları olduğunu ve şirketin sınırsız bir tatil politikasına ve Bitcoin’de (BTC) ödenmek isteyen çalışanlar için bir bonus şemasına sahip olduğunu belirtti.

Şirket 2017’de listede görülmeyecek bir yerdi ancak son zamanlarda çok büyüdü. Bunun bir nedeni, 2017 listesinin, 12 numarada sıralanan havale hizmeti olan TransferWise dahil, fiat ile ilgili şirketlere daha fazla odaklanması olmasından kaynaklanıyor olabilir.

Blockchain.com’un yöneticileri, şirketin ekibinde, şu anda 110 kişi bulunan şirketin ekibini daha fazla sayıda insanı işe almada önemli bir artışla çakıştığını belirtti.

LinkedIn’in ABD’deki listesi de en üstte yer alan Coinbase gibi kripto şirketleri için yer açmıştır. İnsanların sektörde sahip oldukları karışık görüşlere rağmen, Coinbase’in çok başarılı olduğu ve mevcut ayı piyasasına rağmen hala güçlü olduğu görülmektedir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.