Binance Coin (BNB) Analiz 31 Mart

31.03.2019
24
A+
A-
Binance Coin (BNB) Analiz 31 Mart

BNB / USD Uzun Vadeli Eğilim – Değişen

    Dağıtım bölgeleri: 24 ABD Doları, 28 ABD Doları, 32 ABD Doları
    Birikim bölgeleri: 8 $, 6 $, 4 $

BNB / USD’nin piyasadaki finansal duruşu, belirli bir süre zarfında yaklaşık 16 ABD doları civarında hareket etmek için mücadele ediyor. Ancak, ticaret yönünü kesin olarak kesmek için kuzeye veya güneye doğru sürmeyi henüz başaramadı.

14 günlük SMA pariteyi kuzeye doğru yönlendirirken 50 günlük SMA aşağı doğru kırılırsa güney yönünü belirlemek için altında durmaktadır. Stokastik Osilatörler, fazla alım bölgesine daha yakın aralıklarla 80 civarında konsolide oluyorlar.

Piyasa açısından bakıldığında, BNB / USD ticareti, şu anki menzil noktasından uzağa kuzeye doğru ilerlemesine rağmen aniden mevcut fiyat çizgisini alamayabilir. Başka bir deyişle, böyle bir yukarı yönlü ticaret hareketinde sürdürülebilirlik eksikliği olacaktır. Bu nedenle, ayılar, uzun vadede kripto pazarına düzgün girişleri için iyi bir kurulum bulabilir. Tüccarlar sakin kalabilir ve sipariş vermeden önce bu varsayımın oynanmasına izin verebilir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara