BNB Analiz 28 Nisan

28.04.2019
19
A+
A-
BNB Analiz 28 Nisan

BNB / USD Uzun Vadeli Eğilim – Değişen

     Dağıtım bölgeleri: 28 $, 30 $, 32 $
     Birikim bölgeleri: 16 ABD Doları, 14 ABD Doları, 12 ABD Doları

BNB / USD piyasasında alım satım işlemleri 20 Nisan tarihinde 26 dolar olarak zor bir noktaya ulaşırken dalgalı fiyat hareketleri yaşadı. Kripto çiftini 24 $ ve yaklaşık 24 milyon dolarlık bir aralıkta gösterecek derecede tersine çevrildi. Halen 22 $ fiyat çizgileri.

14 günlük SMA göstergesi 24 ABD doları olarak belirlendi ve fiyat eşit bir şekilde dolaştı. 50 günlük SMA, şu anki piyasa noktasının biraz altında ve 18 ABD dolarının yakınında bulunacak. Stokastik Osilatörler, bir konsolidasyon hareketli zerresi belirtmek için bir araya getirilmiş saçları ile 60 aralığında yer almaktadır.

Uzun vadede BNB / USD piyasası artık uzun vadeli piyasalarda fiyat hareketinin sürmesiyle yüzleşmek zorunda olsa bile, pazardaki duruşunu pekiştiren boğalar olduğu gerçeğini sürdürmektedir. Bununla birlikte, ayılar kripto’nun dağıtım fiyatlarının 28 ila 32 dolar arasında olduğu bölgeleri arasında reddedilmiş olarak kısa pozisyon girişi yapmayı reddetme arayışında olabilirler.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara