Binance Coin (BNB) Analiz 6 Mart

06.03.2019
26
A+
A-
Binance Coin (BNB) Analiz 6 Mart

BNB / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

     Dağıtım bölgeleri: 16 $, 17 $, 18 $
     Birikim bölgeleri: 11, 10, 10 ABD Doları

Binance Coin, ticaretin bu hafta başlamasından bu yana piyasadaki ABD doları değerlemesine karşı kayda değer bir artış kaydetti. Kripto piyasası yaklaşık 11 $ ‘dan düşük bir noktaya, 14 $’ dan yüksek bir değere yükselebildi.

50 günlük SMA, Bollinger Orta Bantının altında bulunur. Pazar, Bollinger Upper Band civarında, 14 $ ‘lık yüksek fiyat değerinde işlem görüyor. Stokastik Osilatörler görünüşte bir konsolidasyon hareketine başlamak için aşırı alım bölgesine daldılar.

Boğaların şimdi piyasadaki hareketlerini 14 $ ve 13 $ fiyat bölgelerinde pekiştirdikleri görülüyor. Süreklilikteki mevcut yükseliş eğilimini sağlamak için, bu ticaret bölgelerinden kuvvetli bir fiyat hareketi varken iki piyasa noktası düşünülebilir.

Today, BNB/USD market has been experiencing choppy price movements around $14 and $13.5 marks until now. The crypto has been tightly hovering around the Bollinger Middle Band at around $13.50 point.

Yesterday, the pair’s trend was in a bullish outlook, while it rose from a low mark of around $12 to a high point a bit higher than $14 point. The Bollinger Bands are all located over the 50-day SMA indicator. The Stochastic Oscillators have crossed within ranges 60 and 40 to point south-east. That suggests the need to exercise caution while placing an order in the market.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara