BolttCoin

15.03.2019
78
A+
A-
BolttCoin

Sağlık İçin Kripto Para

Binlerce kullanıcı, iş müşterisi ve güçlü bir ortak ekosistemi ile pazar lideri olan harika bir ekiple 2 yıllık geliştirme. Dünyanın ilk “kripto Sağlık Para Birimi” yani The Boltt Coin ile toplulukların birbirleriyle etkileşime girme şeklini değiştirmeye hazır olduğumuzda bize katılın. Oyuncuların kişisel sağlık için Boltt Coin’lerini kazanmalarını sağlayan benzersiz bir blockchain tabanlı çevrimiçi oyun platformu başlattık, yürürken BOLTT COINS’e kript para yapmak için “Adımların Kanıtı” kullanan “WalkChain” diyoruz! Boltt Platform ayrıca, katılımcıları heyecan verici ödüller ve BolttCoins ile ödüllendirmek için markalar, şirketler ve ünlüler tarafından desteklenen lig maçlarını / oyunlarını izlemek için eğlenceli turnuvalar ve etkileşimli eşler düzenler. Bolttcoin sahipleri, onları yalnızca tonlarca ürün, hizmet ve ödeme için kullanamayacaklardır.

BolttCoin Hakkında

Boltt (web sitesi – https://bolttcoin.io/) insanların daha sağlıklı yaşamasına yardımcı olma görevini üstlenir. Blockchain kullanarak toplumun sağlığı ve yaşam tarzı üzerinde büyük bir etki yaratmaya çalışan Boltt, kullanıcılarına sağlık hedeflerine ulaşmaları üzerine “Dünyanın ilk dijital sağlık para birimi” ~ {BolttCoin} ödülü veriyor. 

2015 yılında kurulan Boltt, Hindistan ve ABD merkezli bir pazar lideri ve en büyük giyilebilir teknoloji oyuncusu. 

Boltt, “Bağımlılık Yapıcı Mobil Sağlık Oyunu” yarattı ve etrafındaki insanları daha zinde ve sağlıklı kalmaya motive etmeyi hedefleyen ekosistemi yarattı! Oyun, adımları atmak ve sağlık hedeflerine ulaşmak için insanları BolttCoins (dijital sağlık para birimi) ile ödüllendiriyor.

BolttCoins, 25K + tüccarlar ve 1Mn ürünlerden oluşan bir ortak ağ üzerinden mal ve hizmet satın almak için kullanılabilir; 

Bu Gamified Social Interface, fiziksel aktiviteyi kullanıcılar için eğlenceli ve bağımlılık yapar. “Daha fazla yürü” (madeni Boltt Coins kişisel sağlık temeli) kavramı dünya toplumunda viral olabilir, 

büyük kuruluşlar ve işletmeler tarafından benimsendiğinden ve çeşitli kullanım durumlarına ve hedef kitlelere uygulanabilir.

Boltt, eksiksiz bir B2B ve B2C iş modeli sağlayan ve topluluk içinde kullanıcı VIRALITY sağlayan, tam teşekküllü bir sağlık ve ticaret ekosistemidir.

Bu para birimi büyük bir ekosisteme, ağa ve talebe sahiptir. Sınırlı tedarik ve ekonomi ile zaman içinde en değerli varlık haline gelebilir. Bolt Coin, endüstriler ve tüketiciler-şirketler, perakendeciler, sigorta, spor salonları, markalar, ünlü sağlık hizmetleri vb. 

Kullanıcılar bir ortak ağ üzerinden mal ve hizmet satın almak için kullanabilirler ve perakendeciler Boltt Coin’i mevcut sadakat programlarına bağlayabilir. MVP konuşlandırılmaya hazır, önde gelen ortakları ve markaları gemide bulunan App, milyonlarca kullanıcıyı çok güçlü bir şekilde bir araya getirebilir yerinde gelir modeli.

Kripto Haber