BitcoinSV (BSV) Analiz 21 Mart

21.03.2019
21
A+
A-
BitcoinSV (BSV) Analiz 21 Mart

BSV / USD Orta Vadeli Trend: Değişen

Tedarik bölgeleri: 90 $, 100 $, 120 $
Talep bölgeleri: 50 ABD Doları, 40 ABD Doları, 30 ABD Doları

BSVUSD, orta vadede görünümüne bağlı bir pazarda devam ediyor. Dün açtıktan sonra oluşan yükseliş çekici, boğaların menzildeki dönüşüne işaret etti. Arz alanında 66.05 $ yüksek, dün oturumda ise talep bölgesinde 65.21 $ arttı.

Bugün 4 saatlik açılış mumu 65.86 $ ‘da yükseliş eğilimi göstererek aralıktaki yükselişin devam ettiğini gösteriyor. Bu, stokastik osilatörün, fiyatta yukarı yönlü momentum gösteren% 63’e işaret eden sinyaliyle daha da doğrulandı.

BSVUSD, üst arz alanında 69.00 $ ile aralığın düşük talep alanında 63.49 $ arasında konsolidasyon ve işlem görüyor. Yatırımcıların, bir pozisyon almadan önce tekrar tedarik ile birlikte üst arz bölgesinde bir kırılma veya alt bölgede bir kırılma için beklemesi gerekir.

Kripto para birimi kısa vadeli görünümünde konsolidasyonda. BSVUSD, kısa vadede yaklaşmakta olan üst arz alanında bir kırılma ile son 72 saat boyunca değişiyor.

Fiyat açıkça iki EMA çapraz geçişinin üzerinde ve stokastik osilatör sinyali kriptokür para biriminin yukarı yönlü fiyat hareketinin bir göstergesi olarak aşırı alım bölgesinde% 90’a işaret ediyor.

Arz alanında 66.63 $, en yüksek fiyat aralığında, talep alanında ise 64.86 $ daha düşük fiyat aralığında yer alıyor. Üst arz alanından bir kırılma veya düşük talep alanından bir kırılma meydana gelebilir, bu nedenle bir pozisyon almadan önce oyun oynamak için sabır gerekir.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.