Bitcoin SV (BSV) Analiz 5 Mart

05.03.2019
20
A+
A-
Bitcoin SV (BSV) Analiz 5 Mart

BSV / USD Orta Vadeli Trend: Değişen

Tedarik bölgeleri: 90 $, 100 $, 120 $
Talep bölgeleri: 50 ABD Doları, 40 ABD Doları, 30 ABD Doları

BSVUSD, orta vadede görünümüne bağlı bir pazarda geri döndü. Dün açılıştan sonra gerçekleşen ayının baskısı nedeniyle aralığın düşük talep bölgesindeki 63,49 $ seviyesinden kırılma.

Kripto para birimi, talep topluluğunda momentumun kaybolmasından önce talep bölgesinde 62.04 $ ‘a kadar geriledi. Dönen topun oluşumu, dün seansın sonunda yusufçuk doji tarafından daha da doğrulandı.

Bugünün 4 saatlik açılış oturumunun büyük yükseliş mumu BSVUSD’yi tekrar menzile itti ve fiyat tedarik alanında 66.71 dolara yükseldi. Fiyatın üstünde iki EMA ve stokastik osilatör sinyali% 57’ye işaret ediyor. Boğalar, aralıktaki yukarı doğru momentumu koruyabilir.

BSVUSD, üst arz alanında 69.45 $ ile aralığın düşük talep alanında 63.49 $ arasında konsolidasyon ve işlem görüyor. Yatırımcıların, bir pozisyon almadan önce tekrar tedarik ile birlikte üst arz bölgesinde bir kırılma veya alt bölgede bir kırılma için beklemesi gerekir.

Kripto para birimi kısa vadeli görünümünde konsolidasyonda. Düşüş baskısı, 13 Mart’taki aralığın düşük talep alanındaki 64.86 $ seviyesindeki düşüşün ardından dün seansta talep bölgesinde 62.42 $ seviyesinde zayıfladı.

Boğalar, 10-EMA’daki patlamadan sonra yavaş yavaş geri döner. Boğa alımını onaylayan piyasanın onayı, 62,50 $ ‘lık büyük boğa yutma mumuyla gerçekleşti. BSVUSD, tedarik alanında $ 66.71 yükseldi. Bu, kısa vadede şifreli para birimini tekrar aralıkta döndürdü.

Arz alanında 68,79 $, üst fiyat aralığında, talep alanında ise 64,86 $ düşük fiyat aralığında yer alıyor. Üst arz alanından bir kırılma veya düşük talep alanından bir kırılma meydana gelebilir, bu nedenle bir pozisyon almadan önce oyun oynamak için sabır gerekir.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara