Centaure

06.03.2019
30
A+
A-
Centaure

Danışmanlık ve Danışmanlıkta İlerleme

Centaure, iki partiyi canlı yayın oturumunda birleştiren ve danışma ve danışmanlık sürecini daha esnek hale getiren bir platformdur. Kullanıcılar doktorlar, avukatlar, danışmanlar, psikiyatrist, öğretmenler, acenteler vb. İle randevu alabilir ve birkaç basit tıklama ile ön-kitap alabilirler. Oturumlar, Centaure personeli tarafından yakından takip edilmekte, böylece iki taraf arasında güvenlik ve kalite korunmaktadır.

Centaure Hakkında


Bu projeye yatırım yapıp yapmamaya karar vermeden önce, bu tanıtım belgesinin tamamını okumak en iyisidir. Bu belge, Centaure iş modeli, teknoloji özeti ve ICO’da toplanan fonların nasıl kullanılacağı hakkında ayrıntılı bilgiler içermektedir. Centaure bağış toplayıcısı, destekçilerin Centaure belirteçleriyle ödüllendirildiği ödül tabanlı kalabalık fonlamaya dayanmaktadır. Belirteçlerin miktarı (ödüllendirilecek) ne kadar yatırım yaptığınıza ve ICO‘nun hangi aşamasına bağlı olacaktır. ICO’nun aşamaları hakkında ayrıntılı bilgi aşağıda tartışılmaktadır.

Yapmanız gereken eylemle ilgili herhangi bir şüpheniz varsa, mali, yasal veya vergi danışmanınıza danışmanız en iyisidir. Dahası, sizden web sitemizden uzaklaşmanızı ve bu projenin gelişimine hiçbir şekilde katkıda bulunmamanızı istiyoruz.

Bu beyaz bültende, bitcointalk ipliğinde, web sitemizde ve diğer fon vericinin Centaure tarafından yayınlanan şart ve koşullarında sağlanan bilgiler, herhangi bir şekilde bir teminat teşkil etmemekte veya herhangi bir teklif belgesi sunmamakta olup, menkul kıymet teklifi veya yatırım için bir talep teşkil etme amacı taşımamaktadır. Herhangi bir yargı alanındaki menkul kıymetler. Centaure’in gelişimine katkıda bulunmaktan memnuniyet duyarız, ancak katkılarınızın Centaure jetonlarının şirketteki hiçbir menkul kıymet ve hisse için değişimini içermediğine dikkat etmek önemlidir. Centaure token sahipleri, kar paylaşım planını içeren veya içeren herhangi bir form temettü veya diğer gelir hakkı almayacaktır.

Beyazlatıcı ve web sitesinde Centaure tarafından yayınlanan bilgilerin hiçbir bölümünün herhangi bir düzenleyici otorite tarafından incelenmediği (ve olmayacağı) not edilmelidir. Centaure, kurucuları, ekip üyeleri ve doğrudan veya dolaylı olarak Centaure’in geliştirilmesine yönelik olan üçüncü taraf, dolaylı, tesadüfi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz; her türlü özel, sonuçta ortaya çıkan kayıplar.

Beyaz bültende verilen bilgiler, ticari, finansal, yasal veya başka bir tavsiye niteliğinde değildir. Centaure belirteçlerini edinmek, piyasadaki finansal riskleri almaktan tamamen sorumlu olacağınız anlamına gelir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.