XRP Analiz 6 Mart

06.03.2019
20
A+
A-
XRP Analiz 6 Mart

XRP / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

     Direnç Seviyeleri: 0.61, 0.63, 0.65
     Destek Seviyeleri: 0.30 $, 0.28 $, 0.26 $

Dün, 5 Mart, XRP fiyatı yükseliş eğiliminde idi. Dün, boğalar yükseliş eğilimi bölgesine ulaşmak için 12 günlük EMA’yı ve 26 günlük EMA’yı kırdı. Dün kripto fiyatının 0.34 $ direnç seviyesini tekrar test edeceği varsayıldı. Kripto’nun fiyatı 0,32 $ ‘a yükseldi ve geri çekilmeye başladı.

Bu fiyat geri çekilmesi, fiyatın önceki varsayımını 0.34 $ ‘a yükselterek geçersiz kılar. Aşağı yönde, geri çekilme, fiyatların düşmesine yol açacak olan EMA’ları kırabilir. Bu arada, kripto’nun fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerinde. MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini gösteren sıfır çizgisinin altındadır.

1 saatlik grafikte, XRP fiyatı yükseliş eğiliminde. Kripto fiyatı, fiyat 0,32 $ ‘a yükselirken yükseliş eğilimi bölgesinde. Bununla birlikte, ayılar, düşüş trendi bölgesine ulaşmak için 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın altına düşmeye çalışıyor.


Bu arada, kripto’nun fiyatı, fiyatların düşüş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların altında. MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara