CoinCasso ICO (CCX Token)

25.03.2019
84
A+
A-
CoinCasso ICO (CCX Token)

CoinCasso Nedir?


CoinCasso topluluğunun ihtiyaçlarına öncelik verirken, merkezi olmayan ve merkezi borsaların faydalarını mevcut döviz platformlarının verimsizliklerini ortadan kaldırmak amacıyla birleştiren çok fonksiyonlu bir döviz platformudur. CoinCasso ayrıca, kullanıcılarına daha şeffaf ürünler sunarak ve Coincasso’ya katılımları için kullanıcıları ödüllendirerek kripto para pazarını geliştirmeyi amaçlamaktadır.

CoinCasso platformunda, kullanıcılar, CoinCasso exchange platformunun sunması gereken hizmetlerin yanı sıra exchange üzerinde listelenmesi gereken paraları ve belirteçleri seçme yeteneğine sahip olan bir karma exchange platformuna neden olan exchange üzerinde jetonlarını veya jetonlarını ekleme fırsatına sahiptir.

Bir
kripto para exchange platformu olmanın yanı sıra, CoinCasso da CoinCasso exchange, CoinCasso ödeme cüzdan uygulaması, hızlı değişim, ödeme ağ geçidi, ATM ağı ve bir PoS ödeme terminali de dahil olmak üzere çok sayıda kar üreten caddeleri ile çok katmanlı bir üründür. Üretilen tüm karlar platformdaki aktif kullanıcılar arasında paylaşılır.

Kripto Para Exchange & ATM Network Nasıl Çalışır


Platformda kayıt olmak için kullanıcılar doğrulama amacıyla e-posta adresini, şifresini ve telefon numarasını vermelidir. Doğrulama işleminin tamamlanması, kullanıcıların çekilme limitlerini arttırmalarını ve belirlenen yönetmeliklere ve yasalara uymalarını sağlar. Gelecekte, kullanıcılar ayrıca bir belge doğrulama işlemine tabi tutulacaktır.

Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra, kullanıcılar fonlarını fiat veya kripto para birimlerine yatırabilirler. Fiat mevduatlarının onayı, kullanıcının Bankasına veya hizmetine bağlıdır; cryptocurrency mevduatları CoinCasso sistemi tarafından otomatik olarak onaylanacaktır.

Döviz Dijital Veya Fiat Para


CoinCasso platformunda, kullanıcılar dijital para birimlerini veya fiat’larını değiştirebilirler. Buna ek olarak, platformun tescilli API’SİNE bağlanmasıyla birlikte, sipariş defteri ve esnaf, kullanıcı-kullanıcı transferleri, tüccarlara yapılan ödemeler ve ATM ağına erişim desteği.

CoinCasso hizmetlerine erişmek için, kullanıcıların CCX Belirtecine sahip olmaları gerekir. CCX Token sahipleri, platformda oylama yoluyla listelenmesi gereken yeni paraları ve yenilikleri belirleyecektir. CCX belirteçleri, kullanıcıların şirketin karlarından bir pay almasını veya CoinCasso exchange platformunda verilen hizmetleri satın almasını da sağlayacaktır.

CoinCasso Faydaları


Güvenilir
Platformdaki güvenlik önlemleri, sunucuları saldırılardan korumak için gelişmiş teknolojinin kullanımını ve fonları hırsızlıktan korumak için coincasso OU soğuk cüzdanındaki kullanıcı fonlarının depolanmasını içerecektir.

Şeffaf
Kullanıcılar, Exchange platformunda gerçekleştirilen tüm işlemler bir defter oluşturan blok zincirine kaydedildiğinden, Exchange platformundaki tüm işlem geçmişine erişebilir. Bu da diğer benzer borsalara kıyasla daha şeffaf bir platformla sonuçlanır.

Erişim
En kısa sürede CoinCasso mobil uygulama başlatılır gibi, kullanıcılar kendi cihazlarının kolaylık CoinCasso tüm işlevleri erişimi olacaktır. App ayrıca gönderme ve cryptocurrencies kolay hale getirecek CoinCasso ödeme, cüzdan ve ödeme sistemi entegre edecek.

Kripto Haber