Litecoin Analiz 25 Mart

25.03.2019
16
A+
A-
Litecoin Analiz 25 Mart

LTC / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

     Direnç Seviyeleri: 66 $, 68 $, 70 $
     Destek Seviyeleri: 40 $, 38 $, 36 $

Geçen hafta, Litecoin’in fiyatı yükseliş eğilimindeydi. LTC fiyatı, 62 $ direnç seviyesine bakıyordu. Boğalar 62 $ direnç seviyesini test etti ve 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın desteğine düştü. 23 Mart’ta, boğa 61 $ direnç seviyesini test etti ve fiyat EMA’ların altına düştü. Bugün, boğalar direnç seviyelerinde yeni bir girişimde bulunuyorlar.

Artan yönde, eğer boğalar direnç seviyesini kırarsa, kripto fiyatı artacak ve 70 $ ‘a yükselecek. Aşağı yönde, eğer boğalar 62 $ direnç seviyesini geçemezse, kripto’nun fiyatı bir önceki 58 $ ‘a düşecektir. Kripto’nun fiyatı yazarken 60.01 $ ‘dan işlem görüyor. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir. Ayrıca, kripto’nun fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerindedir.

1 saatlik grafikte, Litecoin’in fiyatı düşüş eğilim bölgesinde yer alıyor. Geçen hafta Litecoin fiyatı 58 $ ‘a düştü ve 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın üzerinde bir yükseliş trendi başlattı.

Boğalar şimdi direnç seviyelerinde bir girişimde bulunuyorlar. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini belirten sıfır çizgisinin altındadır. LTC fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerinde.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara