Counos Coins

14.01.2019
59
A+
A-
Counos Coins

Bitcoin’in diğer tüm kripto para birimlerine kıyasla bu kadar başarılı olmasının nedeni, akıllı planlama kullanılarak geliştirilmesidir. Cuonos Coin muhtemelen bir sonraki büyük yarışmacı.

Titiz planlama ile ayrı set, Cuonos Coin cryptocurrency ve daha fazlası ile ilgili tüm kolaylıklar sunmak için hazırlanıyor.

Cryptocurrency Endüstrisine İstikrar Ve Güvenlik Getirmek


Cuonos Coin’in küresel bir ağ üzerinde kurulu merkezi olmayan bir kripto para birimi olduğunu vurgulamak önemlidir. Bununla birlikte, kefalet ve istikrar getirmek için hala bir garantör, birkaç distribütör ve İsviçre bankalarını kullanıyor.

Cuonos Coin CSC Intl tarafından garanti edilir. GmbH. sistemin işletmeler ve bireysel tradeler için güvenli, hızlı ve kullanışlı olmasını sağlamak. Organizasyon, popülaritesini garanti etmek için Cuonos Coin’in pazarlanmasından da sorumludur. Tüm Cuonos paraları önceden mayınlı ve onları dünya çapında bırakmakla suçlanan çok sayıda distribütör var.

Bu kripto para biriminin her türü, bitcoin gibi 21.000.000 jetonla sınırlıdır.

İşte Cuonos kripto para farklı bir inceleme:

Cuonos U
Cuonos U, ABD doları üzerinde kurulmuştur. Cuonos U her birim 100 ABD doları eşdeğerdir.

Cuonos E
Cuonos U gibi, Cuonos E’nin de Euro’ya göre izni var. Cuonos E bir birim 100 Euro eşdeğerdir.

Cuonos CAD.

Cuonos CAD, Kanada Dolarına dayanan temizliğine sahiptir. Cuonos CAD bir birim 100 Kanada Doları eşdeğerdir.

Cuonos Gümüş
Cuonos Silver hala geliştirilmekte olan başka bir madeni para. Onun açıklık ve değer Gümüş dayalı olacaktır. Şirket zamanla daha fazla ayrıntı yayınlayacak.

Cuonos Altın
Cuonos Silver’ın aksine, Cuonos Gold tamamen geliştirilmiş ve zaten dolaşımda. Değeri ve açıklık, bir ons altın değerine dayanır. Bitcoin gibi Cuonos Gold’un arzı 21 milyon ünitede kapatılacak. Ayrıca Bitcoin benzer bir algoritma kullanır-aynı zamanda Litecoin belirli yönlerinden ödünç alır.

Bununla birlikte, Bitcoin’in aksine, Cuonos Gold gerçek fiziksel varlıklar tarafından desteklenmektedir. Platform dolaşımdaki tüm Cuonos Altın birimleri için altın eşdeğer bir değer yatırmak için İsviçre bankaları ile çalışır olmasıdır. Bu amaçla Cuonos Gold, gerçek bir değer deposu ve bir yatırım varlık olarak kullanılabilir.

Cuonos Nakit
Cuonos Coin’in önceki sürümlerinden farklı olarak, Cuonos Cash’in herhangi bir varlığa bağlı değeri yoktur. Hızlı ve güvenli günlük işlemleri kolaylaştırmak için tasarlanmış bir belirteç olduğu gerçeği ayrı ayarlanır. Sikke tüm dünyada dağınık seçilen tedarikçiler tarafından dağıtılır. Değeri CSC Intl tarafından garanti edilir. GmbH.

Sonuç


Cuonos Coin, cryptocurrency piyasasının tam olarak ihtiyacı olan şeydir: istikrarlı bir madeni para, diğer herhangi bir varlık kadar güvenilirdir. Cuonos Cash, büyük kripto para birimleriyle bire bir rekabet etmek üzere tasarlanırken, çeşitli Cuonos paraları kullanıcılara çeşitlilik sunmak için tasarlanmıştır.

Cuonos ayrıca depolama amacıyla güvenli ve güvenli cüzdan çeşitli yanı sıra kullanıcıların Ticaret ve Cuonos Kripto para işlem yapabilirsiniz sağlam bir online platform vardır.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

Kripto Haber