Sterling Sovereign

14.01.2019
32
A+
A-
Sterling Sovereign

Sterling Sovereign konaklama ve uçuş rezervasyon sistemleri açısından otel sektöründe hizmet verecek cryptocurrency yeni bir türüdür.

Simge merkez tarafından tamamen yetkilendirilmiştir. Genel olarak tanımlanmış, Cryptocurrency jeton veya ‘ kripto para şeklinde alır dijital kripto para.’ Bazı cryptocurrencies kredi kartı şirketleri ve diğer projeler ile ortaklıklar girmiştir.

Sterling Sovereign Token’de ekip, son birkaç yıldan itibaren kripto para birimi ile ilgili bir fikir buldu ve bu da dünyadaki insanların kripto endüstrisine katılmasını kolaylaştırabilir. Ekip, “Sterling Sovereign Token ” i markalı bir blockchain tabanlı ERC20 belirteci başarıyla geliştirdi.”

Fiat para birimine kıyasla çok güvenli, güvenli ve hızlıdır. Sovereign Token otel ve uçuş rezervasyon desteklemek için tasarlanmıştır. Ekip aynı zamanda web sitesini başlattıktan kısa bir süre sonra tanıtacakları bir uygulama geliştiriyor.

Simge
Sterling Sovereign Token, çoklu güvenlik katmanlarına sahip güvenli algoritmalarla birlikte gelir. Bu çok kolay erişilebilir, transferrable ve iş ve rezervasyon amaçlı kullanılabilir dünyanın ilk blockchain belirteci.

İlgili taraflar sadece tek bir tıklamayla ihtiyaçlarına göre kullanmak için desteklenen para birimleri aracılığıyla belirteçleri alabilirsiniz. Desteklenen ülkelerin listesini görüntülemek için STSO DEV ekibine başvurun. Genel olarak, belirteç:

Son derece güvenli ve güvenli


Verimlilik
Kolayca aktarılabilir
Nasıl Çalışır

Şimdiye kadar başlatılan hemen hemen tüm kripto para birimleri, miktarı basamak veya kriptopara cüzdanlarında tutmak ve farklı sitelerde kullanmak veya yerel banka paralarına dönüştürmek için aynı işleve sahiptir.

Son zamanlarda, ABD teknik ekibi (STSO DEV ekibi) blockchain para birimleri üzerinde çalışarak inanılmaz bir fikir tanıttı. Ekip, merkezi bir para birimi olarak çalışacak Sterling Sovereign Token olan bir blockchain tabanlı ERC20 belirteci başlattı.

Web sitelerine göre, başlangıçta, para birimi otel rezervasyonu ve uçuş rezervasyon sistemi için kullanılacaktır. Cryptocurrency kullanıcıların yakında piyasada mevcut olacağını çeşitli özellikleri ve olağanüstü destekleyici uygulaması vardır.

Gelecekte, platform, topluluğun uygulamayı kullanmasına ve bundan faydalanmasına yardımcı olmak için büyük şirketlerle işbirliği yapacaktır.

Diğer Kripto paralardan Farklıdır?


Sterling Sovereign ve diğer kripto jetonları arasında büyük bir fark var. Örneğin, cryptocurrency herhangi bir para birimine dönüştürülebilir. Diğer kripto para birimlerinde, kullanıcılar kripto belirteçleri için sınırlı seçeneklere sahiptir.

Ayrıca, Evet, Sterling Sovereign jetonları diğer kripto para birimlerine kıyasla oldukça güvenli ve hızlıdır. Ayrıca, belirteçleri elde etmek kolaydır. Başlangıçta kullanıcılar kendi web sitesinde STSO ekibi ile temasa geçerek belirteçleri alabilirsiniz. Uygulamayı başlattıktan sonra, kullanıcılar jetonları kendileri satın alabilir.

Uzman Ekibi
STSO DEV ekibi şu anda yılda sürecek tesis ve iş trendlerini artırmak için genel fikirler ve gelişmeler üzerinde çalışıyor.

Sterling Sovereign token’in başlatılması, takım çalışması, özveri ve kilometre taşlarının tamamlanmasının bir sonucudur.

Belirteç Özellikleri


Token Adı: Sterling Sovereign
Sembol: STSO
Ondalık: 18
Minimum yatırım: 0.01 ETH

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

Kripto Haber