InnovaMinex

14.01.2019
41
A+
A-
InnovaMinex

Bu yenilikçi proje değerli metallerin izlenebilirliğini sağlamak için blockchain kullanır. Çeşitli prosedürleri kullanarak, tüm süreci belgelemek mümkün hale gelir. Bu, madenden rafineriye, ticarileştirmeye, son tüketiciye kadar izlenebilirliği sağlayacaktır. Ticarileştirme e-ticaret, ortak mağazalar ve Atm’ler aracılığıyla yapılır.

Alıcıların elde ettikleri kripto para nın nereden geldiğini doğrulamasına izin verecektir. Böylece, ekstraksiyonun yasal olmasını ve çevre korumasının olmasını sağlayacaktır. Bunun yanı sıra, bu değerli INX kara para aklama faaliyetinde kullanılamaz olacaktır. Bunun nedeni, tüm işlemlerin kayıtlı olması ve topluluktaki herkesin kayıtlara erişebilmesidir.

Temel amaç, ınx adlı kriptolarıyla insanların tüm değerli metallere kolayca erişebilmelerini sağlamaktır. Sonuç olarak, müşteriler en iyi fiyatları alabilirler. Ayrıca, her işlemin ve şeffaflığın güvenliği konusunda da büyük bir vurgu olacaktır.

Innovaminex Tarafından İşletilen Madencilik Projeleri


Proje altın, gümüş, çinko ve diğer değerli metallerden zengin 7 metal çalıştırmayı planlıyor. Zaten aktif bir madeni var. Onlar Caldas, Kolombiya eyaletinde Vereda Guayaquil Madencilik projesi adında bir proje var.

Proje çevreyi korumak için sorumlu madencilik yöntemleri kullanırken zenginlik yaratacak altın sömürü dayanmaktadır. Proje önümüzdeki üç yıl içinde doğrudan 600’den fazla iş yaratacaktır. Bunun yanı sıra, dolaylı olarak 1000’den fazla kişi istihdam edecektir.

Süreklilik


Bu proje çevre korumaya kararlıdır. Sonuç olarak, maden korumasını sağlayan standartlarla çalışırlar. Çevreyi kirletmemelerini sağlamak için ellerinden gelenin en iyisini yaparlar, bu da keşfin gerçekleştiği topluluk için yoksulluğa neden olurlar.

Token Satış Ayrıntıları


Sembol: INX
Toplam arz: 300 milyon INX
Fiyat: 1 İNX = $ 0.50
Minimum Toplanacak Para: $ 10,000,000
Maximum Toplanacak Para : $ 52,500,000
Kabul: BTC, DASH, vb, USDT, XRP, BCH, ETH, LTC
Beyaz Liste: Evet
KYC: Evet
INX dağıtımı
20 % – ortaklar, danışmanlar ve dış kaynak firmaları gibi InnovaMinex departmanları. Bu paralar 20 ay boyunca engellenecek.
10 % – geliştirme ve pazarlama
70 % – satış
Satış Aşamaları
Faz 1: 26 Kasım 2018’de başlayın ve iki hafta sürebilir

  1. aşama: 10 Aralık 2018’in başlangıcı ve iki hafta sürecek
  2. aşama: 24 Aralık 2018’de başlar ve iki hafta sürer
    Aşama 4: 7 Ocak 2019’da başlar ve iki hafta sürer
    Final aşaması: 22 Ocak 2019’da başlayın ve iki hafta sürebilir

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

Kripto Haber