Coupon Chain

14.03.2019
24
A+
A-
Coupon Chain

Blockchain ile Dijital Kuponda Devrim

Mezzofy, tüm döngüyü (oluşturma / dağıtım / geri ödeme) yönetme kolaylığı ve Mezzofy’nin Kupon Platformunda blockchain kullanarak dijital kuponların mülkiyeti için tam bir çözüm sunan Hepsi Bir Arada çözüm sunuyor. 

Kupon Zinciri, işletmelerin müşterilerinin ilgisini çekmesine yardımcı olur (B2C / B2B), pazarlamacıların pazarlama kampanyalarını geliştirmelerine yardımcı olur ve müşterilere kupondan gelen tekliflerin tadını çıkarmaları ve itfa sonrasında ödül talep etmeleri için yardımcı olur. Ek olarak, Coupon Chain geliştiricileri için açık kaynaklı bir araçtır.

Coupon Chain Hakkında

Mezzofy, Kupon Zincirini sunar ve kupon endüstrisinin son 4 yılda dönüşümünde proaktif bir rol üstlendi. Tamamen kâğıt bazlı olmaktan çıkarıldı, şimdi artık dijital bir pazar.

 Dijital kuponların getirdiği verimliliğe rağmen, altta yatan ödeme süreçleri, gereksiz maliyetler ekleyen aracılarla fazlasıyla karmaşık kalıyor. Dijital kuponlar yeni bir kullanıcı deneyimi sunabilir ve tüketici erişimini genişletebilirken, milyarlarca tüketici hala bir B2C pazarında olduğu gibi pasif bir rol oynamaktadır. Mezzofy (Hong Kong) Limited (“Mezzofy”), Hong Kong ve Asya’daki pazar liderlerinden biri haline geldi ve Mezzofy Group, inovasyonu satış noktası teknolojisinde birleştiren verimliliklerini sağlamada liderlik etmek istiyor.

kupon kimlik doğrulama teknikleri, neredeyse her yerde sosyal medya kullanımı ve son ama hiç olmazsa, önemli ölçüde daha fazla sıvı ödeme ve uzlaştırma sistemi. Bunu yaparken, uzun zamandır tanınan uluslararası markaların tam listesini destekliyor.

Bu değişiklikleri uygulamak için, Mezzofy Grubu şimdi 24 milyon ABD doları biriktirmek isteyen bir Token Üretimi Etkinliği’ne (TGE) başlıyor.

 Bu yenilikleri sunmak için iyi bir konumdadır. Halihazırda mevcut müşteri tabanı arasında, 200.000.000’den fazla kupon ve Maxims Group, Starbucks ve Hong Kong Havaalanı Otoritesi gibi tanınmış marka isimleri vermiştir. 

Fonları, B2C kupon pazarındaki kullanıcı deneyimini önemli ölçüde artırmak ve onu halen kullanılmakta olan B2B ve C2C alanlarına genişletmek için kullanmayı planlıyor.

İco Başlama : 01,08,2018

İco Bitiş : 31,03,2019

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.