Litecoin Analiz 14 Mart

14.03.2019
27
A+
A-
Litecoin Analiz 14 Mart

LTC / USD Orta Vadeli Trend: Değişen

     Direnç Seviyeleri: 66 $, 68 $, 70 $
     Destek Seviyeleri: 40 $, 38 $, 36 $

Dün, 13 Mart, Litecoin’in fiyatı yatay bir trend bölgesi içerisindeydi. Önceki gün, LTC fiyatı 53,75 $ ‘a düştü ve 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’yı kıran bir yükseliş hareketi başlattı. Kripto’nun fiyatı 58 dolara yükseldi ve bir dizi bağlı hareket başladı. Ayılar fiyatı düşme eğilimi bölgesine geri çekti ve bir dizi sınır hareketi daha başlattı.

Başta, eğer boğalar EMA’ların üzerine çıkarsa, kripto’nun fiyatı 60 $ direnç seviyesini tekrar test edecek. Öte yandan, eğer boğalar EMA’ların üzerine çıkmazsa, kripto menziline bağlı hareketine devam edecektir. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir. Ayrıca, kripto’nun fiyatı, fiyatın düşüş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların altında.

1 saatlik grafikte, Litecoin’in fiyatı düşüş eğilim bölgesinde yer alıyor. 13 Mart’ta, ayılar, ayılar üzerinde daha fazla el aldı. Aynı tarihte, ayılar başlangıçta 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’yı kırdı, ancak boğalar fiyatı EMA’nın üstüne çekti.

Yükseliş eğiliminin reddedildiğini belirten düşüş eğilimi gösteren ve düşüş eğilimine geri dönen fiyatı gösteren bir yükseliş çubuğu vardı. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini belirten sıfır çizgisinin altındadır. LTC fiyatı, fiyatın düşüş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların altında.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara