Dash Analiz 15 Mart

15.03.2019
22
A+
A-
Dash Analiz 15 Mart

DASH / USD Orta Vadeli Trend: Boğa

     Direnç Seviyeleri: 80 $, 82 $, 84 $
     Destek seviyeleri: 78 $, 74 $, 72 $

Dün 14 Mart’ta DASH’in fiyatı düşme eğilimindeydi. DASH fiyatı 92 $ direnç seviyesini test ettikten sonra düştü. Fiyat 12 günlük EMA desteğine düştü ve yükseliş eğilimine başladı. Bugün, kripto’nun fiyatı yükseliş eğiliminde ve 92 $ direnç seviyesine yaklaşıyor. Artan yönde, eğer boğalar direnç seviyesini kırarsa, kripto’nun fiyatı yeni yüksek fiyat seviyelerine ulaşacak.

Öte yandan, boğalar direnç seviyesini kıramazlarsa, kripto’nun fiyatı düşecek. DASH fiyatı 12 günlük EMA’nın ve 26 günlük EMA’nın üzerinde ve bu da fiyatların yükseliş eğiliminde olduğunu gösteriyor. Stokastik göstergesi aşırı alım bölgesinin dışında ancak% 60’ın altında. Bu, fiyatın aşağı yönlü bir momentum ve satış sinyali olduğunu gösterir.

1 saatlik grafikte, DASH fiyatı yatay bir seyir izliyor. Dün, kripto’nun fiyatı 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın altında ve üstünde dalgalanma gösterdi. Bugün, kripto’nun fiyatı yükseliş eğiliminde. DASH fiyatı yazı yazarken 91.88 $ ‘dan işlem görüyor. Kripto’nun fiyatının 92 $ fiyat seviyesinde direnç göstermesi muhtemel. Stokastik göstergesi aşırı alım bölgesinde, ancak% 80’in üzerinde. Bu, fiyatın güçlü bir yükseliş ivmesi ve alım sinyali olduğunu gösteriyor.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara