Dash Analiz 16 Temmuz

16.07.2019
22
A+
A-
Dash Analiz 16 Temmuz

DASH / USD Orta Vadeli Trend: Boğa

    Direnç Seviyeleri: 160, 170, 180
    Destek seviyeleri: 110 $, 100 $, 120 $

Dün 15 Temmuz günü, DASH’in fiyatı düşüş eğiliminde ve madeni para 110 $ ‘a yaklaştı. DASH parası, 180 $ fiyat seviyesindeki direncin ardından aşağı doğru bir düzeltmeyle karşı karşıya kaldı. 26 Haziran’da, fiyat 150 dolar seviyesindeki destek seviyesine düştüğü için boğalara karşı çıktılar. Destek seviyesinin üstündeki bir menzil sınırlı hareketin ardından, ayılar düşük fiyat aralığına son bir baskı yaptığında kripto fiyatı 160 $ ​​fiyat seviyesinde direndi.

Düşüş eğiliminin süresini belirlemek için bir trend çizgisi çizildi. Eğilim çizgisi kırılmamışsa düşüş eğilimi devam ediyor. Fiyat trend çizgisini kırarsa ve bunun karşısında diğer bir mum kapanırsa, düşüş eğiliminin sonlandırıldığı söylenir. Bu arada, DASH pazarı günlük stokastikte aşırı satım bölgesinde ancak% 20’nin altında. Bu, fiyatın aşağı yönlü bir momentumda ve satış sinyalinde olduğu anlamına gelir.


DASH / USD Kısa Vadeli Eğilim: Düşüş

1 saatlik grafikte, DASH fiyatı düşüş eğiliminde. 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA güneye doğru eğimlidir. Kripto’nun fiyatı EMA’ların altında ve güneye doğru eğiliyor. Bununla birlikte, DASH pazarı aşırı satım bölgesine ulaştı ancak günlük stokastik göstergenin% 20’sinin altında. Bu, DASH fiyatının aşağı yönlü bir ivme ve satış sinyali olduğunu gösteriyor.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara