Dash Analiz 29 Mart

29.03.2019
52
A+
A-
Dash Analiz 29 Mart

DASH / USD Orta Vadeli Trend: Boğa

    Direnç Seviyeleri: 96 $, 98 $, 100 $
    Destek seviyeleri: 94 $, 92 $, 90 $

Dün 28 Mart, DASH’in fiyatı yükseliş eğilimindeydi. 27 Mart’ta, boğalar yükseliş eğilimi bölgesine ulaşmak için 12 günlük EMA’yı ve 26 günlük EMA’yı kırdı. Kripto’nun fiyatı son üç gündür yükseliş eğilimi bölgesinde hala işlem görüyor. DASH’in fiyatı yazı tarihindeki 96.19 dolar. Yükseliş eğiliminin süresini belirlemek için yükseliş eğilimi çizgisi çizildi. Eğilim çizgisi kesilmemişse yükseliş eğilimi devam ediyor.

Bir mum çubuğunun trend çizgisini kırdığını ve aşağıdaki mum çubuğunun tersini kapattığını varsayalım; Mevcut eğilimin sonlandırıldığı söyleniyor. Bugün, yükseliş eğilimi durma eğilimine girdiği için yükseliş eğiliminin sona ermesi olasıdır. Yukarıya doğru, eğer fiyat EMA’ların üzerinde tutulursa, kripto’nun fiyatı 100 doların üstüne çıkacak. DASH fiyatı 12 günlük EMA’nın ve 26 günlük EMA’nın üzerinde ve bu da fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu gösteriyor. Stokastik göstergesi aşırı alım bölgesinde, ancak% 80 aralığının üstünde. Bu, fiyatın güçlü bir yükseliş ivmesi ve alım sinyali olduğunu gösteriyor.

1 saatlik grafikte, DASH fiyatı yükseliş eğiliminde. 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA, kripto fiyatının yükselme eğilimi olduğunu belirterek kuzeye doğru yöneliyor. Kripto’nun fiyatı da EMA’ların üzerinde seyrediyor.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara