Yurt Dışı Havale Ödemelerinde XRP’i Kullanmak İçin Yeni Ortak Federal Banka Oldu

29.03.2019
31
A+
A-
Yurt Dışı Havale Ödemelerinde XRP’i Kullanmak İçin Yeni Ortak Federal Banka Oldu

Ripple’den gelen en çok duyurulan gelişmelerden biri, çok çeşitli finansal kurumlar arasında bir bağlantı sunan xRapid Network’tür. Ripple gün geçtikçe yeni arkadaşlar ediniyor ve onlarla ortak olmak için en son Hindistan’daki Federal Bank Ltd. Federal Banka bu duyuruyu 28 Mart’ta yaptı.

Duyuru, yeni ortaklığın Federal Banka’nın Ripple ağı üzerinden sınır ötesi havale yapmasına izin vereceğini belirtiyor. Duyuru, Ripple platformunun banka için “daha ​​güvenli ve güvenli” sınır ötesi işlemler sunduğunu ve ortaklığın CEO Shyam Srinivasan ve Ripple Kıdemli Yardımcısı John Mitchell tarafından onaylandığını ekledi.

    “Federal Banka, ağ üzerinden sınır ötesi havale için blok zinciri destekli global havale şirketi olan Ripple Inc ile ortaklığa girmiştir. Blockchain etkin çözümle çalışan Ripple platformu, sınır ötesi işlemlerin daha güvenli ve güvenli olmasını sağlar. Bu ortaklık, Federal Bank’ın Ripple’ın agresif bir şekilde yeni ortaklıklar izlediği yeni koridorları keşfetmesine yardımcı olacak. Bugün yapılan toplantıda Federal Bank MD ve CEO’su Bay Shyam Srinivasan ve Kıdemli Başkan Yardımcısı Ripple Inc Sayın John Mitchell, ortaklık için anlaşma imzaladı. ”

Yeni gelişme hakkında yapılan açıklamada Srinivasan, Federal Bankanın Hindistan’ın havale endüstrisi için çok önemli olduğunu söyledi. Bu büyük rolü göz önüne alarak, onların Ripple’a yol açan “en son teknolojiyi” getirmelerinin “sadece doğal” olduğunu ekledi. Bankanın halihazırda yakın zamanda yükseltmeyi seçtiği havale için bir blok zinciri var. Yeni platform, mevcut çözümlerini Ripple’ın desteklediği sınır ötesi işlemlerde kullanmayı kolaylaştırıyor.

kriptopara