DINNGO

13.03.2019
21
A+
A-
DINNGO

Mobil Dijital Döviz Değişimi

Mobil cihaz ve soğuk cüzdan ile basit iki adımlı doğrulamayı mümkün kılan ilk değişim. Dinngo, kripto para ticareti yapma biçimimizde devrim yaratıyor. Soğuk cüzdanımız, Dinngo Borsası ile sorunsuz bir şekilde bütünleşerek pazarın ihtiyaç duyduğu güvenli, hızlı ve uygun varlık alım satım hizmetini sunar.

DINNGO Hakkında

DINNGO, soğuk cüzdan servisiyle derinlemesine bir entegrasyon uygulayan ve daha güvenli ve verimli bir kullanıcı deneyimi sağlayan ilk hibrid değişimidir.

Aynı süreyi Ocak 2017 ile Ocak 2018 arasında karşılaştırarak,kripto para biriminin tek günlük işlem piyasası değeri 121 milyon ABD dolarından 26.7 milyar ABD dolarına yükselmiştir (1). Bu hızlı 220x artış, tüccar sayısındaki bir büyüme ile açıklanabilir. Başlangıçta, yalnızca teknoloji meraklıları pazara girdi. Ancak şimdi, bilginin popülerleşmesi nedeniyle daha fazla insan yatırım yapıyor. Son zamanlarda en büyük piyasa kapitalizasyonu olan borsa, 2 milyar ABD doları günlük piyasa kapitalizasyonuna ulaşmıştır (2). İşlem ücreti% 0,2 olarak hesaplanırsa günlük gelir 4 milyon ABD Doları tutarındadır. Yatırımcıların sayısının artmaya devam etmesiyle ticaret hacmindeki büyümenin güçlü bir ivme kazanması bekleniyor.

Pazarın ihtiyaçlarına cevap olarak, DINNGO, müşterilerine en güvenli, en hızlı ve en uygun varlık alım satım hizmeti sunmaya odaklanan, gelişmekte olan bir dijital para birimi olarak hizmet vermektedir. DINNGO, soğuk cüzdan servisiyle derinlemesine bir entegrasyon uygulayan ilk borsadır. Ayrıca, en yeni hibrit değişiminin teknik mimarisini kullanarak, DINNGO akıllı işlem eşleştirme motoru aracılığıyla hızlı eşleşmeler yaparak, kullanıcıların güvenli, kullanışlı ve verimli bir ortamda varlık tahsisatını optimize etmelerini sağlar.

Kripto Haber