Eos Analiz 13 Mart

13.03.2019
28
A+
A-
Eos Analiz 13 Mart

EOS / USD Orta Vadeli Trend: Değişen

     Direnç seviyeleri: 6 $, 7 $, 8 $.
     Destek seviyeleri: 3 $, 2 $, 1 $.

Dün EOS fiyatı yükseliş eğilimindeydi. Kripto’nun fiyatı 3,52 dolardan düştü ve yükseliş hareketi başladı. Boğalar 12 günlük EMA’yı ve 26 günlük EMA’yı 3.74 $ ‘a yükselterek kırdı. EOS’nin fiyatı 26 günlük EMA’nın üstünde 3.74 $ ‘dır.

Kripto’nun fiyatı EMA’ların altına düşerse, kripto’nun fiyatı 3.26 ABD Doları veya 3.52 ABD Doları’nın altına düşecektir. Öte yandan, eğer boğalar EMA’ların üstüne çıkarlarsa, kripto’nun fiyatı kıymetli yüksekleri tekrar ziyaret etmek için artacaktır, ancak 4.0 $ fiyat seviyesinde dirençle karşı karşıya kalabilir. Ayrıca, stokastik aşırı satış bölgesinin dışında ancak% 60’ın üzerinde. Bu, EOS fiyatının yükseliş ivmesi ve alım sinyali olduğunu gösteriyor.

1 saatlik grafikte EOS fiyatı yatay bir seyir izliyor. 12 Mart’ta, boğalar 12 günlük EMA’yı ve 26 günlük EMA’yı 3.72 $ ‘a yükselmek için kırdı, ancak kripto 3.75 $ fiyat seviyesine direnç gösterdi. EOS’un fiyatı 26 günlük EMA’nın desteğine düştü ve bir dizi bağlı hareket başlattı.

Kripto fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’nın üzerinde. Stokastik gösterge aşırı alım bölgesinin dışında ancak% 40’ın üzerinde. Bu, fiyatın yükseliş momenti ve alım sinyali olduğunu gösteriyor.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.