Donocle

13.03.2019
21
A+
A-
Donocle

Blockchain’den Global Piyango

DONOCLE, 50’den fazla kripto para ve jetonlu mal olarak dünya çapında bir LOTTO projesidir. Kullanıcılar ODF (Açık Veri Akışı) sistemi üzerinden malların transferini ve akışını izleyebilirler. DONOCLE’de her gün / hafta JackPot olacak. Ayrıca DONOCLE, DONOCLE POS SİSTEMİ adı verilen benzersiz bir AIRDROP sistemine sahiptir. DONOCLE jetonları bu POS sisteminde saklanır. Para yatırma işleminden sonraki ilk 15 gün geçer ve belirteçler otomatik olarak AIRDROP sistemine ilerler. DONOCLE bir belirteçtir, ancak AIRDROP’u DONOCLE’da çalıştırmak için POS Çözümü uyguladık. Sadece DONOCLE token DONOCLE POS Sisteminde tutulması, tutucular için düzenli AIRDROP sağlar ve sistem bu şekilde çalışır. DONOCLE ekibi, gerçek hayatımızın ve ekonomimizin blockchain endüstrisi ile güçlü bir şekilde bağlantılı olacağına ve çevrimiçi ve

Donocle Hakkında

DGBLS (Bağış Global Blockchain Piyango Sistemi). 

DGBLS, Sports TOTO (Kore) Sistemini yönetmede kullanımıyla dünya çapında üne sahip olan, Blockchain’i GLOS (Global Lottery System) ile birleştiren DONOCLE Lottery (Lotto, TOTO) İşletim Sistemidir. 

SmartX Blockchain Platformu.

SmartX Blockchain Platformu, Mobile SmartX Platformunda Blockchain Hash Algoritmasını benimseyerek kolaylık, popülerlik, ekonomik avantaj ve hafiflik sağlayan bir platformdur ve GPU veya ASIC donanımına dayanan geleneksel Blockchain’e kıyasla Blockchain bakım maliyetini önemli ölçüde düşürmüştür. oldukça pahalı. 

DONOCLE B Sistemi (Blockchain Bağış Doğrudan Transfer Sistemi).

DONOCLE B Sistemi, geleneksel bağış sisteminin mantıksız kısmını çözmek için getirildi. Bu yeni Bağış Infra-System, bağış fonlarını Faydalanıcılara veya Faydalanıcı Kuruluşlara şeffaf ve güvenilir bir şekilde Blockchain teknolojisinde aktarmaktadır.

Kripto Haber