EndChain İCO (ENCN TOKEN)

27.10.2018
93
A+
A-
EndChain İCO (ENCN TOKEN)

EndChain Nedir?

EndChain, taşımacılık şirketleri, üreticiler, ileticiler ve diğer ilgili tarafları şeffaf, basitleştirilmiş işlemler yoluyla birleştirirken lojistik endüstrisini bozmak amacıyla açık protokoller ve yardımcı programlar kullanan merkezi olmayan bir platformdur. Bunun sonucu güvenli ve izlenebilir bir şekilde malların kesintisiz bir değişimi olacaktır.

EndChain tüm lojistik zincir sürecini vurgulamaktadır. Yani, üreticiden, işletmeye, perakendecilere kadar tüketicilere kadar. Bu, EndChain’in tedarik zinciri içindeki tüm oyuncular için kullanımı ve anlaşılması kolay bir blockchain çözümü olmasını sağlayacaktır.

EndChain, üretim süreci boyunca lojistik sektörünün ihtiyaçlarını ele alarak, genel deneyimi geliştirecek ve blok taşıtın kitlesel olarak benimsenmesini kolaylaştıracaktır.

EndChain, işletmelerin ve kullanıcıların zinciri kullanmasını kolaylaştırmak için tüm ürünleri tedarik zinciri üzerinde patent bekleyen barkod ve QR kombinasyonu ile entegre edecektir. Ayrıca, bu kombinasyon, lojistik sağlayıcılar arasındaki karışıklığı azaltacak ve EndChain’in mevcut sistemleri kolayca entegre edebilmesini sağlayacaktır.

Bugün imal edilen başlıca zorluklar tedarik zinciri yönetimi ve sahteciliğidir. EndChain, tüm ürünleri başlangıç noktasından nihai varış noktasına kadar takip ederek bu soruna bir çözüm sağlar. İzlemeyi mümkün kılmak için, her ürün üretim noktasında taranır ve bireysel bir zincir tanımlayıcısı atar.

EndChain ENCN Token ICO Detayları
ICO’nun Parametreleri

Jeton: ENCN
Token Satış Tarihi: 1 Aralık 2018 – 15 Ocak 2019
Jeton Fiyatı: 0.16 USD – 0.24 USD
Yumuşak Kap: 4 Milyon Dolar Veya 23,219,944 EndChain Jetonları
Hard Cap: 15 Milyon Dolar Veya 74,567,312 EndChain Tokes

 

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.