Eos Ağı Büyümeye Devam Ediyor

27.10.2018
78
A+
A-
Eos Ağı Büyümeye Devam Ediyor

EOS ağı, günlük ortalama kullanıcı sayısının% 500 oranında artmasına ve 60.000 benzersiz günlük kullanıcı kilometre taşına ulaşmasına yardımcı olmuştur.

Merkezi olmayan bir uygulama (DApp) ekosistemine sahip olan çok halka açık blok zinciri platformunun, çeşitli yönetişim sorunlarına rağmen, popülerlik açısından yükselmeye devam ettiği için toplam 430.000 hesap olduğu bildiriliyor.

EOS Network Kullanıcılarında Keskin Spike

EOS ağının büyümesinde keskin bir artış gösteren rakamlar, bir süredir ağ üzerinde dikkatli bir göz olduğunu iddia eden blockchain aracı uzmanı Ben Sigman tarafından Twitter’da yayınlandı.

İşte ben Sigman’ın benzersiz EOS günlük kullanıcılarındaki başak için tweet’leri:

İstatistiklere bakıldığında, aktif kullanıcılardaki keskin artış son iki hafta içinde önemli ölçüde büyüdü. Zirve, seviye 60.000 işaretine ulaştığında 24 Ekim’de yapıldı. Mevcut 430.000 EOS kullanıcısının toplamının önümüzdeki haftalarda ve aylarda artması bekleniyor.

EOS ‘Büyüme

Sigman’ın verileri, mikroblog platformunda çok az yanıt verdi. Yorum yapanların çoğu, EOS’un başarıları hakkında övgüler yağdırarak ve ağ hakkında parlak terimlerle konuşuyorlardı. Bir kullanıcı, BrendanBlumer, şunları söyledi:

“Eos temelde Sybil dirençlidir, çünkü işlemlerin garanti altına alınması için belirteçler gerektirir; Bu metrikleri bu kadar etkileyici yapan şey budur. Paylaşım için teşekkürler!”

Kripto Para Türkiye

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.