XRP TipBot’un Uygulama Sürümlerini Yayınladı

27.10.2018
87
A+
A-
XRP TipBot’un Uygulama Sürümlerini Yayınladı

İki bağımsız geliştirici, XRP TipBot’un mobil uygulama sürümlerini yayınladı. Bu, kullanıcıların bir QR kodunu tarayarak diğer kullanıcılara hızlıca 20 XRP (tabii ki Ripple değil) göndermesine olanak tanıyacak. Uygulama hem Android hem de iOS’ta kullanılabilir.

Bu sürüm, reddit, Twitter veya Discord kullanıcılarına, metin alanına bir anahtar sözcük yazarak küçük miktarlarda XRP göndermelerine izin veren halihazırda mevcut XRP TipBot’ları ile karıştırılmamalıdır. Kara para aklamaktan kaçınmak için, devler, bu ipuçları 5 XRP / ipucu ve 100 XRP / ay ile sınırlıdır. Şu Anda   5 XRP  yaklaşık 2,29 $ değerinde.

Mobil sürümü kullanabilmek için, önce bazı XRP para birimi uygulama / TipBot platformuna yüklenmelidir. Uygulamanın, Toast gibi diğer mobil cüzdanlara kıyasla ana satış noktası, kullanıcıların mevcut TipBot kimlik bilgilerini uygulama ile kullanabilmeleri ve cihazlar arasında geçişlerini birleştirebilmeleridir.

XRP ve Dalgalanma, TipBot ve Bobin, Bill ve Melinda Gates

TipBot kısa bir süre önce eski Ripple (şirket) baş teknoloji sorumlusu Stefan Thomas’ın beyni olan Coil ile entegrasyonu duyurmak için bir haber oldu.

Coil, benzer şekilde Brave, web üzerinde insanların ürettikleri içerik için ödeme yapma sorununu çözüyor ve interneti engelleyen reklamları ve ödeme duvarlarını aşağı indiriyor. Coil’in bunu çözme konusundaki ilk denemesi, “içerik oluşturucuları desteklemelerine, ödeme duvarlarını es geçmelerine, daha az reklam görmelerine ve ek özellik ve içeriklerin kilidini açmasına olanak tanıyan tüketiciler için sabit oranlı bir abonelik kurmak” dedi.

 

Kripto Para Türkiye

kriptopara