Eos Analiz 3 Nisan

03.04.2019
11
A+
A-
Eos Analiz 3 Nisan

EOS / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

     Direnç seviyeleri: 6 $, 7 $, 8 $.
     Destek seviyeleri: 4 $, 3 $, 2 $.

Dün, 2 Nisan, EOS fiyatı yükseliş eğilimindeydi. Dün, fiyatlar 5.17 $ fiyat seviyesine ulaştığında, boğalar 4.40 $ direnç seviyesini kırdı. EOS’un fiyatı, bir dizi daha yüksek ve daha düşük en düşük seviyeyi yapıyor. Yükseliş eğiliminin sürekliliğini belirlemek için bir yükseliş eğilim çizgisi çizilir.

Eğilim çizgisi kesilmemişse yükseliş eğilimi devam ediyor. Ancak, aşağı yönlü bir şamdan trend çizgisini kırıyor. Aksi takdirde başka bir şamdan kapanır ve kapanırsa; o zaman mevcut eğilimin sonlandırıldığı söylenir. Bu arada, stokastik aşırı alım bölgesinde ancak% 80’in üzerinde. Bu, EOS fiyatının güçlü bir yükseliş ivmesi ve alım sinyali olduğunu gösteriyor.

1 saatlik grafikte EOS fiyatı yükseliş eğilimindeydi. Kripto’nun fiyatı 5,45 doların üstüne çıktı. Ancak, fiyat en yüksek seviyeye kadar direnç gösterdikten sonra geri çekiliyor. Fiyat, 12 günlük EMA desteğine düştü, boğalar başka bir yükseliş eğilimini sürdürdüler.
Ayrıca, stokastik aşırı alım bölgesinde ancak% 80 aralığının altında. Bu, EOS fiyatlarının düşüş eğiliminde olduğunu ve satış sinyalinin olduğunu gösterir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.