EOS Analiz 4 Nisan

04.04.2019
17
A+
A-
EOS Analiz 4 Nisan

EOS / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

     Direnç seviyeleri: 6 $, 7 $, 8 $.
     Destek seviyeleri: 4 $, 3 $, 2 $.

Dün, 3 nisan, EOS fiyatı yükseliş eğilimindeydi. Dün, boğalar 5.73 $ ‘a yükseldi, ancak fiyat başka bir yükseliş eğilimini sürdürmek için geri çekildi. Ayrıca, dün fiyat $ 6,0 seviyesini test ettiğinde boğalara karşı çıktılar. Kripto’nun fiyatı 12 günlük EMA’nın desteğine düştü. Artan yönde, 12 günlük EMA’nın desteği devam ederse, kripto’nun fiyatının 6.0 $ fiyat seviyesini yeniden test etmesi muhtemel.

Aşağı yönde, ayılar EMA’ların altına düşerse kripto’nun fiyatı düşmeye devam edecek. Bu arada, stokastik aşırı alım bölgesinde, ancak% 80’lik düşüşe sahip. Bu, EOS fiyatının aşağı yönlü bir momentumda ve satış sinyalinde olduğunu gösterir.

1 saatlik grafikte, EOS fiyatı düşüş eğilimindeydi. Ayılar, düşüş eğilimi bölgesine ulaşmak için 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın altında kırıldı. Boğalar, fiyat düşüşüyle sonuçlanan 6.0 $ fiyat seviyesini test etmişti.

Aşağı yönde, fiyat EMA’nın altındadır ve bu fiyatın düşebileceğini belirtir. Başta, eğer boğalar EMA’ların üstüne çıkarsa, kripto fiyatının yükseliş eğilimine devam etmesi muhtemeldir. Ayrıca, stokastik aşırı satım bölgesinde ancak% 40 aralığının altında. Bu, EOS fiyatlarının düşüş eğiliminde olduğunu ve satış sinyalinin olduğunu gösterir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.