EOS Analiz 18 Nisan

18.04.2019
19
A+
A-
EOS Analiz 18 Nisan

EOS / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

     Direnç seviyeleri: 6 $, 7 $, 8 $.
     Destek seviyeleri: 4 $, 3 $, 2 $.

Dün, 17 Nisan, EOS fiyatı düşme eğilimindeydi. Boğaların fiyatı 5.60 $ direnç seviyesinde direndikten sonra kripto fiyatı düşüş eğilimindeydi. 14 Nisan’dan bu yana boğalar 5.60 $ direnç seviyesini kıramadılar. Bugün, boğalar 5.60 $ direnç seviyesinde başka bir girişimde bulunuyorlar.

Artan yönde, fiyat 5.60 $ direnç seviyesinin üzerine çıkarsa, kripto fiyatı 6.0 doların üstüne çıkacaktır. Öte yandan, boğalar direnç seviyesini kıramazsa, kripto fiyatı direnç seviyesinin altına düşecek veya değişecektir. Bu arada, stokastik aşırı alım bölgesinde ancak% 60’ın üzerinde. Bu, EOS fiyatının yükseliş ivmesi ve alım sinyali olduğunu gösteriyor.

1 saatlik grafikte EOS fiyatı yükseliş eğiliminde idi. Şifrelemenin fiyatı hala 5,60 dolarlık dirençle karşı karşıya. 17 Nisan’da, boğalar 5.60 $ direnç seviyesini test ettiler ancak direndiler ve fiyat düşüş eğilimine düştü.

Bugün, boğalar 5,60 $ fiyat seviyesini tekrar test etmek için EMA’ların üstünde. Kripto’nun fiyatı test ettikten sonra 5.60 $ direnç seviyesinin altında. Bu arada, stokastik aşırı alım bölgesinde ancak% 60’ın üzerinde. Bu, EOS fiyatının yükseliş ivmesi ve alım sinyali olduğunu gösteriyor.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara