Tezos XTZ Analiz 18 Nisan

18.04.2019
28
A+
A-
Tezos XTZ Analiz 18 Nisan

XTZ / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

    Dağıtım bölgeleri: 1,50 dolar, 1,60 dolar, 1,70 dolar
    Birikim bölgeleri: 0,90 dolar, 0,80 dolar, 0,70 dolar

XTZ ve ABD doları arasındaki ticari işlemlerin gerçekleştirilmesi işleminde özellikle zaman içerisinde artış kaydedildi. Kripto-ekonomilerdeki çiftin mooning modu Bollinger Upper ve Middle Band’lerinin etrafındaki yavaş hareket eden bir sıralama düzeninde bulundu.

Şu anda, tüm XTZ / USD işlem göstergeleri şimdi kuzey yönünü işaret ediyor. Bu, kripto ticaretinin hala bir dereceye kadar güçlü bir yükseliş momentumunda olduğunu gösteriyor. 50 günlük SMA ve Bollinger Alt Bandı yaklaşık 1 ABD doları civarındadır. Stokastik Osilatörler, artık içinde birleştirmek için aşırı alım bölgesinde bulunuyorlar.

XTZ / USD piyasası bugünkü konsolidasyondaki hareketli kargaşası içinde kalmaya devam ederken, boğalar, daha önce yaklaştığı ortalama 1,40 dolarlık pazarın ötesinde kuzeye doğru itme çabalarını yoğunlaştırabilir. Bununla birlikte, bu noktada fiyat reddi oluşması piyasada bir düşüşe yol açabilir.

XTZ / USD kısa vadeli ticaret bugün alım satım işlemlerinin başlamasından bu yana değerlemede değer kazandı. Pazar, Bollinger Üst Bandı boyunca 1.40 $ ‘dan yüksek bir pazar noktasına doğru yükselmeye devam ediyor.

Kripto dün alım satım işlemlerinden bu yana daha da artmaya başladı. Parite 1.40 $ ‘ı hedeflemek için yukarı doğru hareket ederken, bir geri çekilme gerçekleşti ve bu durum piyasayı Bollinger Middle Band ile temas ettirdi. Hem 50 günlük SMA hem de Bollinger Alt Bandı, yaklaşık 1.20 ABD doları civarındadır. Stokastik Osilatörler, 60 aralığında hafifçe bükülmüşlerdir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara