EOS Analiz 12 Temmuz

12.07.2019
45
A+
A-
EOS Analiz 12 Temmuz

EOS / USD Orta Vadeli Eğilim: Düşüş

    Direnç seviyeleri: 6,50 $, 7,00 $, 7,50 $.
    Destek seviyeleri: 5.50 $, 5.00 $, 4.50 $.

10 Temmuz, EOS fiyatı düşme eğilimindeydi. Piyasalar, ayılar tükenme noktasına ulaştığında, 25 Nisan’ın en düşük seviyesine ulaştı. EOS pazarı, alıcıların ortaya çıkması beklenen pazarın aşırı satılmış bölgesine ulaştı. EOS’un fiyatı 25 Nisan’ın en düşük seviyesi olan 4,60 dolar seviyesine yaklaşıyor.

Düşme eğiliminin süresini belirlemek için bir eğilim çizgisi çizilir. Trend çizgisi kırılmadığında düşüş eğilimi devam ediyor. Şamdan trend çizgisini test edecek ve düşüş trendini düşük seviyelerde ve düşük seviyelerde devam ettirecek.

Bununla birlikte, trend çizgisinin fiyattan kırılması ve tersine başka bir mumla kapatılması durumunda düşüş eğiliminin sonlandırıldığı söyleniyor. Bu arada, EOS pazarının fiyatı günlük stokastik aşırı satım bölgesinde ancak% 20’nin altında. Bu, fiyatın aşağı yönlü bir ivme ve satış sinyali olduğunu gösterir.


EOS / USD Kısa Vadeli Eğilim: Düşüş

1 saatlik grafikte EOS fiyatı düşüş eğiliminde. 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA güneye doğru eğimlidir. EOS fiyatı 5.80 $ fiyat seviyesinin üzerinde dalgalanıyor. Ayılar 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’yı kırdılar ve EMA’lara bir dizi bağlı hareket başlatmak için düşük seviyeye 5,20 $ ile ulaştı.

12 günlük EMA’da, fiyat 4,40 $ ‘a düştü ve EMA’ların altına bağlı bir aralık harekete geçti. Bu arada, EOS pazarının fiyatı günlük stokastikte aşırı satım bölgesinde ancak% 60’ın üzerinde. Bu, fiyatın yükseliş momenti ve alım sinyali olduğunu gösteriyor

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara