EOS Analiz 2 Temmuz

02.08.2019
21
A+
A-
EOS Analiz 2 Temmuz

EOS / USD Orta Vadeli Trend: Boğa

Direnç seviyeleri: 6,50 $, 7,00 $, 7,50 $.
Destek seviyeleri: 4.00 $, 3.50 $, 3.00 $.

30 Temmuz, EOS fiyatı yukarı doğru harekete geçti ve 12 günlük EMA’yı kırdı, ancak 26 günlük EMA tarafından direndi. Fiyat aralığı EMA’ların altına düşmeye devam etti. Şifrelemenin fiyatı, alıcılar ve satıcılar arasındaki mevcut piyasa fiyatındaki kararsızlığı tanımlayan Doji ve Spinning üstleri gibi küçük gövdeli şamdanlarla karakterize edilir.

Başta, eğer boğalar 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın üzerine çıkarsa, madeni para 7.5 $ fiyat seviyesini tekrar test edecektir. Öte yandan, eğer boğalar EMA’ları kıramazlarsa, kripto fiyatı, seviyeler arasındaki mesafeye bağlı hareketine devam edecektir. Bu arada, EOS pazarı günlük stokastik alım bölgesinin aşırı bölgesinde, ancak% 80’in altında. Bu, fiyatın aşağı yönlü bir ivme ve satış sinyali olduğunu gösterir.
EOS / USD Kısa Vadeli Eğilim: Boğa

1 saatlik grafikte EOS fiyatı yatay bir seyir izliyor. 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA kuzeye doğru işaret ediyor. Kripto’nun fiyatı, fiyat 4,45 $ fiyat seviyesine yükselirken bir dizi yüksek ve daha düşük seviyeler yapıyor. Fiyat 4.20 $ ‘a düştü.

Kripto’nun fiyatı şimdi 4,20 dolarlık destek seviyesinin üzerinde ancak EMA’ların altında dalgalanıyor. Bu arada, EOS pazarı günlük stokastikte aşırı satım bölgesinde ancak% 20’nin üzerinde. Bu, fiyatın yükseliş momenti ve alım sinyali olduğunu gösteriyor.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara