Eos Analiz 7 Mart

07.03.2019
37
A+
A-
Eos Analiz 7 Mart

EOS / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

     Direnç seviyeleri: 6 $, 7 $, 8 $.
     Destek seviyeleri: 3 $, 2 $, 1 $.

Dün, 6 Mart, EOS fiyatı yükseliş eğilimindeydi. 5 Mart’ta, ayılar fiyatı kontrol altına alarak fiyatı 3,26 $ seviyesine düşürdüler. Boğalar, 12 günlük EMA’yı ve 26 günlük EMA’yı kripto fiyatı yükseliş eğilimi bölgesine ulaştığında kırdı.

EOS’in fiyatı yazı yazarken 3.97 dolardan işlem görüyor. Kripto’nun fiyatı büyük olasılıkla 4.0 $ fiyat seviyesinde direnç gösterebilir. Yukarıya doğru, eğer fiyat EMA’ların üzerinde tutulursa, EOS fiyatının 4,40 $ fiyat seviyesinde olması bekleniyor. Ayrıca, stokastik aşırı alım bölgesinde ancak% 80’in üzerinde. Bu, EOS fiyatının güçlü bir yükseliş ivmesi ve alım sinyali olduğunu gösteriyor.

1 saatlik grafikte EOS fiyatı yükseliş eğiliminde. 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA, fiyatların yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten kuzey yönüne doğru yöneldi. Kripto’nun fiyatı 4.0 $ direnç seviyesine yaklaşıyor. Dezavantajı, kripto’nun fiyatına direnirse, kripto’nun fiyatının düşmesine neden olur. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisinin de sıfır çizgisinin üzerinde olduğunu belirten bir alım sinyali. Kripto fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’nın üzerinde.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara