Tron’un BitTorrent’i, BTT Madeni Para Kullanımını Teşvik Etmek İçin Üç Yeni Plan Duyurdu

07.03.2019
112
A+
A-
Tron’un BitTorrent’i, BTT Madeni Para Kullanımını Teşvik Etmek İçin Üç Yeni Plan Duyurdu

BitTorrent, ilk Tron tarafından satın alındığında çoktan büyüktü. Ancak şimdi, eşler arası (P2P) paylaşım şirketinin, kullanıcı tabanını içeren daha iddialı planları var. Duyuru resmi blogda yapıldı.

Dünyanın en büyük torrent şirketi ve zaten en büyük blok zincir şirketlerinden biri olan BitTorrent, Ocak ayında Binance Launchpad’de gerçekleşen resmi lansmanından bu yana BTT belirteçlerine odaklandı.

Belirteç halihazırda birkaç büyük platformda işlem görmektedir ve BTT projelerini daha da tanıtmak için şirket kullanıcısı için bir takım planlar yaptığını açıkladı.

Bu planlar para birimini daha popüler hale getirecek ve şirketin ekosistemine daha da fazla insan getirmeye teşvik edici olacaktır. Satın alımdan bu yana şirketin yeni CEO’su Justin Sun, çok sayıda BTT ve TRON belirteç sahibine fayda sağlayacak bir şey inşa ettiklerini onayladı.
BitTorrent Kullanıcı Teşvikleri

BitTorrent’e göre, şirketin bir milyar kullanıcısı var. Yine de, bunun gerçek bir milyar aktif kullanıcı değil, programın indirilme sayısına dayanan kendinden kararlı bir tahmin olduğunu unutmayın.

Gerçek kullanıcı sayısı, programı her ay aktif olarak kullanan yaklaşık 100 milyon kişidir. Şişirilmiş rakamlara rağmen 100 milyon bile fazla.

Bundan dolayı ve Tron ağının kullanıcıları ile BitTorrent arasında ciddi bir örtüşme olduğu için şirket, kullanıcılara yönelik yeni bir girişimin yakında yapılacağını açıkladı. Bu, toplumdaki “eğitim çabalarını hızlandıracak” ve insanların Tron ekosistemi ve blok zinciri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmasını sağlayacak.

BitTorrent Kullanıcı Teşvik Programı, şirketin yazılımında dosya paylaşan kişileri ödüllendirmek için de kullanılacaktır.
İş Ortağı Teşvikleri

Yayından gelen verilere göre, BitTorrent, bir buçuk aydan kısa bir sürede 30’un üzerinde borsada listelenmiştir. Başlıca olanlar Binance, Bifinex, OKEX, Upbit, Gate.io, Bithumb, Bittrex ve Huobi’dir. Güven Cüzdanı, TronLink, Cobo Cüzdanı ve Huobi Cüzdanı da bununla uyumlu.

Şimdi, şirket BTT’yi desteklemeye istekli olan borsa ve cüzdanlara teşvik sağlayacak bir ortaklık planı başlatacak. Bu şekilde, ortakların kullanıcılarına BTT belirteçlerinin kullanımını büyük ölçüde artırması beklenen BTT uçakları verilecek.
Ekosistem Teşvikleri

Son olarak, ekosistem teşviki var. BitTorrent, piyasadaki en eski P2P torrent çözümlerinden biridir ve son birkaç yılda oldukça ekosistem oluşturmuştur. Bu nedenle, blog yazısı ekosistem için de teşvikler olacağını söyleyerek sona erdi.

Ancak, şirketin resmi blog yazısı bu teşviklerin gerçekte ne olacağını açıklamak konusunda çok net olamadı. Yine de, müşterilere daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak için ürünü geliştirmekle ilgili görünüyorlardı.

Bu “üç” teşvik planıyla, şirket BTT belirteçlerini güçlendirmeyi ve pazarda blokaj şirketlerinden biri haline gelmesini umuyor

kriptopara