LTC Analiz 7 Mart

07.03.2019
23
A+
A-
LTC Analiz 7 Mart

LTC / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

     Direnç Seviyeleri: 66 $, 68 $, 70 $
     Destek Seviyeleri: 40 $, 38 $, 36 $

Dün, 6 Mart, Litecoin fiyatı yükseliş eğiliminde idi. Kripto’nun fiyatı 56.60 $ ‘a yükselirken, boğalar yükselmeye devam etti. Boğalar, kripto fiyat eğilimlerinin yükselmesiyle 50 $ fiyat seviyesindeki direncin üstesinden geldi. Yukarıda, eğer kripto’nun fiyatı EMA’ların üstünde tutulursa, Litecoin’in fiyatının da 70 $ seviyesinde olması bekleniyor.

Aşağı yönde, fiyat 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın altına düşerse, kripto düşüş eğilimine devam edebilir. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir. Ayrıca, kripto’nun fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerindedir.

1 saatlik grafikte, Litecoin’in fiyatı yükseliş eğilimi bölgesinde yer alıyor. 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA yükseliş eğilimine işaret ederek kuzeye doğru yöneldi. Kripto’nun fiyatı yazarken 58 dolardan işlem görüyor.

Kripto’nun fiyatı, fiyatların artmaya devam edeceğini belirten EMA’ların üzerindedir. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir. LTC fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerinde.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.