EOS Coin Analiz 15 Şubat

15.02.2019
84
A+
A-
EOS Coin Analiz 15 Şubat

EOS / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

     Direnç seviyeleri: 6 $, 7 $, 8 $.
     Destek seviyeleri: 3 $, 2 $, 1 $.

Dün 14 Şubat’ta EOS fiyatı düşme eğilimindeydi. Kripto’nun fiyatı, daha önce direndikten günler önce yükseliş eğilimindeydi. EOS fiyatı, 3.0 $ fiyat seviyesinde dirençle karşılaştı. 14 Şubat’ta, fiyatlar 2.78 $ ‘a düştü.

EOS fiyatı, boğalar EMA’ların üstüne çıkmaya çalıştığı için EMA’ların altında. Bu arada, bantlar% 20 aralığının üzerinde çıktıkça stokastik aşırı satım bölgesindedir. Bu, EOS fiyatının yükseliş ivmesi ve alım sinyali olduğunu gösteriyor. EOS fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerinde.

1 saatlik grafikte EOS fiyatı yükseliş eğiliminde. Kripto’nun fiyatı son üç gündür düşüş eğilim bölgesinde. Bugün, fiyat 2.85 $ ‘a yükselirken, boğalar 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın üzerine çıktı.

EOS’un fiyatı EMA’ların üstünde ve kriptoun yükselmesi muhtemel ancak 3.0 $ fiyat seviyesinde direnç gösterebilir. Bu arada, stokastik aşırı alım bölgesinde ve% 80’in üzerinde. Bu, fiyatın güçlü bir ivme ve alım sinyali olduğunu gösterir.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara