ETC Analiz 13 Nisan

13.04.2019
13
A+
A-
ETC Analiz 13 Nisan

ETC / USD Uzun Vadeli Eğilim: Düşüş

     Direnç seviyeleri: 8 $, 10 $, 12 $
     Destek seviyeleri: 5 $, 3 $, 1 $.

ETC / USD çifti bu hafta aşağı yönlü bir düzeltme yaptı. Kripto’nun fiyatı işlem gördü ve 8.08 $ ‘a yükseldi ancak boğalar direndi. Kripto’nun fiyatı düştü ve aşağı doğru düzeltmeye başladı. ETH fiyatı 12 günlük EMA’nın desteğine ve 6,30 $ fiyat seviyesine düştü. Kripto’nun fiyatı 12 günlük EMA’nın ve 26 günlük EMA EMA’nın üzerinde. Bu da fiyatın yükselebileceğini gösteriyor. Artan yönde, eğer 12 günlük EMA destek seviyesi tutulursa, boğalar 8.0 $ direnç seviyesini tekrar test etmek için yükseliş eğilimine devam edecek.

Öte yandan, düşüş eğilimi EMA’ların altına düşerse, kripto’nun fiyatı düşecek ve% 5.5 veya 6.0 $ fiyat seviyesinin en düşük değerine ulaşacaktır. ETC fiyatı şu anda yazı yazarken olduğu gibi 6.33 $ ‘dan işlem görüyor. Stokastik aşırı alım bölgesinde, ancak ETC fiyatının düşüş momentumunda ve satış sinyalinde olduğunu belirten% 60 aralığının altında.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara