ETC (Ethereum Classic) Labstan Projelere Destek

16.10.2018
54
A+
A-
ETC (Ethereum Classic) Labstan Projelere Destek

Ethereum Classic Labs’ın Program Direktörü Elizabeth Kukka bir röportajda, kuruluşun her yıl 20-24’ü desteklemeyi hedeflediğini söyledi.

ETC ekosistemindeki projeleri kuluçkaya adayan bir kuruluş olan Ethereum Classic Labs, Program Direktörü Elizabeth Kukka ile yaptığı röportajda kuluçka platformunun geleceğini açıkladı. Organizasyon bu yılın başlarında New York’ta Consensus 2018’de resmen başlatıldı. Digital Currency Group, Digital Finance Group ve Foxconn’ın HCM Capital’i Jack Lee’nin desteklediği ETC Labs, Ethereum Classic blok zincirindeki gelişmeyi desteklemek ve hızlandırmak için 50 milyon dolarlık özel yatırımını kullanmayı hedefliyor.

1 Ekim 2018’de, Ethereum Classic Labs, ilk pilot programını duyurdu. Bu programda, altı girişimcinin, teknoloji ve iş planlarını kurumun danışmanlarıyla tartışmaya davet ettiği ilk pilot program. Bu şirketlere ayrıca, çalışma alanına ve “25 Ekim’de lansman etkinliğimizde fikirlerini yatırımcıların odalarına yerleştirme fırsatı” verildi. ”Elizabeth Kukka’ya göre, bu pilot programın hedefi“ kuluçka makinesini yerleştirmek. Yaşamadan önce bu ilk takımlardan çalışmak ve geri bildirim almak için model. ”

Şimdiye kadar 120’den fazla uygulama

Kuluçka makinesi, 2019’un ilk çeyreğinde piyasaya sürülmeye hazırdır. Şu ana kadar, ETC Labs 120’den fazla başvuru almıştır ve hatta Ethereum olmayan Klasik projelere destek sözü vermeyi düşünmektedir. Bununla birlikte, sonuçta, Elizabeth Kukka, organizasyonun alan kısıtlamalarından dolayı yılda sadece 20 ila 24 kadar işi destekleyeceğini söyledi. O, ETC Laboratuvarlarının benzersiz ve önemli büyüme potansiyeline sahip yeni işletmelerin inkübe edilmesine odaklanacağını açıklamaya devam etti. Şimdiye kadar, bu, bilimsel araştırma için para toplama ve bir başka IoT verilerinin güvenli bir şekilde saklanmasını içeren bir blockchain projesi içeriyordu.

kriptopara