ETH Analiz 2 Ağustos

02.08.2019
26
A+
A-
ETH Analiz 2 Ağustos

ETH / USD Orta Vadeli Trend: Değişen

    Direnç Seviyeleri: 280, 300, 280
    Destek Seviyeleri: 200 $, 180 $, 160 $

30 Temmuz, ETH / USD paritesi 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın altında kaldı. Bununla birlikte, dikdörtgen blok, alıcılar ve satıcılar arasındaki mevcut piyasa fiyatındaki kararsızlığı tarif eden Doji ve İpliklerin üstündeki gibi küçük gövdeli şamdanlarla karakterize edilir.

Küçük şamdan grafiği grafiğe hakim olduğu sürece, fiyat EMA’ların altında kalmaya devam edecektir. Başta, eğer boğalar 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın üzerine çıkarsa, madeni para 320 $ ve 340 $ fiyat seviyelerini yeniden test edecek. Öte yandan, eğer boğalar EMA’ları kıramazlarsa, kripto’nun fiyatı EMA’ların altına taşınmasına devam edecektir. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini belirten sıfır çizgisinin altındadır.


ETH / USD Kısa Vadeli Trend: Boğa

1 saatlik grafikte, Ethereum’un fiyatı yükseliş eğiliminde. 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA kuzeye doğru işaret ediyor. Kripto’nun fiyatı, fiyatın 219 $ fiyat seviyesine yükselmesiyle bir dizi yüksek ve daha düşük fiyatlar yapıyor.

Bununla birlikte, ayılar EMA’ların altında kırıldıkça yazı tura direndi. Fiyat EMA’ların altında sınırlıdır. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara