ETH Analiz 5 Şubat

05.02.2019
33
A+
A-
ETH Analiz 5 Şubat

ETH / USD Orta Vadeli Trend: Düşüş

     Direnç Seviyeleri: 240 $, 250 $, 260 $
     Destek Seviyeleri: 100 $, 90 $, 80 $

Dün, 4 Şubat’ta, Ethereum’un fiyatı düşüş eğiliminde idi. Kripto’nun fiyatı 12 günlük EMA’ya ve 26 günlük EMA’ya yükseliş hareketi yaptı ancak direndi. Bugün ETH fiyatı düşüyor, ancak kripto 100 $ fiyat seviyesinin üzerinde dalgalanıyor. Halen, kripto’nun fiyatı 105 ile 114 dolar arasında dar bir aralıkta.

Aşağı yönde, eğer fiyat 105 $ ‘lık destek seviyesine düşerse ve elde tutulursa, tüccarlar uzun alım satımlar başlatmalı ve 114 $’ ın direncine yakın çıkmalı. Öte yandan, eğer fiyat direnç seviyesini test edip tutarsa, tüccarlar kısa alım satımlar başlatmalı ve destek bölgesinin yakınında çıkmalıdır. Öte yandan, ETH fiyatı 12 günlük EMA’nın ve 26 günlük EMA’nın altında kalıyor ve bu da fiyatın düşebileceğini gösteriyor. MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini gösteren sıfır çizgisinin altındadır.

1 saatlik grafikte, kripto fiyatı düşüş eğiliminde. Dün kripto fiyatı 107 $ ‘lık bir fiyatla düşüktü ve boğalar EMA’ların kırıldığı bir yükseliş hareketi başlattılar. Bugün, ayılar fiyatı düşüş eğilimine soktu. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyali, satış sinyalini gösteren sıfır çizgisinin altında. Ayrıca, kripto’nun fiyatı 12 günlük EMA’nın ve 26 günlük EMA’nın altında. Bu da fiyatın düşebileceğini gösteriyor.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.