İota Analiz 26 Mart

26.03.2019
15
A+
A-
İota Analiz 26 Mart

IOTA / USD Orta Vadeli Eğilim: Düşüş

     Direnç seviyeleri: 0.34 $, 0.36 $, 0.38 $
     Destek seviyeleri: 0,26 dolar, 0,24 dolar, 0,22 dolar

Ticaret seansları bu hafta başladığından beri IOTA / USD’nin piyasa değerlemesinde nispi satış baskısı olmuştur. 0,32 $ ‘ın çok altında olan parite, 0,3 $’ lık düşük bir piyasa noktasının altında kısa bir süre düşük değerlenmeye başlamıştı.

Bollinger Alt Bandı, aşağı yönde hafifçe geren zayıf bir düşüş kuvveti görmeye devam etti. Bollinger Middle Band ve 50 günlük SMA, mevcut ticaret hattının biraz üstünde yer alıyor. Stokastik Osilatörler, güney yönünü işaret etmek için aşırı satım bölgesinde geçtiler.

Şu anda olduğu gibi, ayılar hala piyasadaki duruşu daha da sağlamlaştırmaya devam ediyor. Bu nedenle, boğaların bu kripto pazarındaki mevcudiyeti için iyi bir konuma sahip olmak biraz zaman alabilir.

IOTA / USD piyasa bugünkü kısa vadeli görünümde değerlemenin bugün belli bölgeler içerisinde alım satım yaptığı görülüyor. İlk bir saatlik mum çubuk pazarında piyasanın 0,3 $ işaretine değdiği görüldü, ancak sonuçta 0.29 $ ‘da düşük bir fiyat noktasına doğru ivme kaybetti.

Dün parite göreli olarak nispi fiyat düşüşünü gösterdi. Hem 50 günlük SMA hem de Bollinger Üst Bandı kripto pazar çizgisinin üzerinde yer alıyorlar ve güney-doğu yönünde görünmek üzere eğik olarak büküldükleri için çok yakınlar. Stokastik Osilatörler şimdi 40 ve 20 aralığındaki konsolidasyonlarda.

Göstergeler, IOTA / USD piyasasının, piyasadaki yakın temasta oldukları için 50 günlük SMA ve Bollinger Üst Band’ın altında bir dizi ticari konsolidasyon hareketi görmeye devam edebileceğini belirtiyor. Bununla birlikte, iyi bir aktif fiyat hareketi daha sonra, boğalar için iyi bir giriş olduğunu belirtmek için 0,29 ile 0,28 $ arasında bir değere ulaşabilir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara